Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mibe öltöztetitek a babát?...

Ti mibe öltöztetitek a babát? Használtok naptejet? Kisfiam 4 hónapos.

Figyelt kérdés

Én plüss-meleg rugi, hosszú ujjú body, vékony sapi+takaró.

Vagy ez már sok? Nem úgy tűnt, mintha melege lenne..

Kell naptejet vennem? A kupolát szoktam a kocsira húzni.



2013. ápr. 21. 08:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Az én fél évesem is pufi mellényben volt. Hiába a 25 fok, árnyékban ha fújt a szél akkor kellett rá. Napon nem sokat voltunk, de akkor levettük. Nem kentük be az arcát sajnos kicsit leégett neki, pedig tényleg minimális időt töltöttünk napon.
2013. ápr. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nekem is 4 hónapos a kisfiam. És bizony hajlamos vagyok túlfélteni, de szerintem ez a természetes egy anyánál. Legalábbis nekem.


Amikor nagyon meleg volt/van, tehát annyira hogy én rövidujjúban sétálok, akkor kisnacit adok rá, hosszú ujjú bodyt) esetleg egy nagyon vékony pamut pulcsit (de ezt múltkor amikor 24 fok volt már nem adtam rá, zokni. vékony kis takaróval betakartam ha árnyékos helyre mentünk.


Most viszont nekem hűvös idő van, hiába süt a nap. Ezért ezt fogom ráadni: hosszú ujjú body,harisnya, kisnaci, pulcsi, a lábára kistutyi, és kocsikabát. és takaró (vastagabb)


Mi délelőtt szoktunk sétálni és délután 4 óra után. Ebéd után mindig alszik itthon a kiságyában és csak ezután indulunk sétálni.

2013. ápr. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
jaja, a kis vékony pamutsapit elfelejtettem.
2013. ápr. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Húú,hát nálunk tegnap 24-25 fok volt,én hosszú ujjú bodyban és plüss gatyó+harisnyában vittem ki a 6 hónaposomat.Először vékony sapit is adtam rá,de aztán azt is levettem,mert melege volt,ez olyan délután 3-4 felé volt.Utána 5-6 felé már adtam rá egy vékonyabb kapucnis pulcsit és visszakerült a sapi is.Takarót én nem rakok rá,csak estefelé,ha már kezd hűvös lenni,vagy ha fúj a szél.

Én abból indultam ki,hogy télen a szobában is kb 25-26 fok volt és akkor sem adtam rá kabátot vagy vastag mellényt.De egyébként mindig ellenőrzöm,hogy nem fázik-e,nem hideg-e a keze és mindig viszünk magunkkal + ruhát,vagy takarót,ha esetleg úgy itélem meg,hoy fázik,betakarom,vagy adok rá valamit.Naptejet hamarosan veszek majd,mert a kisfiam nagyon fehrébőrű és biztos könnyen megfogja a nap.

2013. ápr. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én tegnap a 6 hósomat reggel hosszú ujjú body , melegebb pulcsi , harisnya, vékony naci ,kiscipő és sapiba vittem le. Délután ugyan az a vékony naci harisnya nélkül, kis zokni+cipő, rövidujjú body és vékonyabb pulcsi+sapi. Bár ő nem fázós,télen is ugyan így volt felöltöztetve csak egy nem vastag overálzsák volt rajta+ pléd, vagy harisnya pulcsi,overál és vékony pléd.



Annyit megjegyeznék, hogy próbálj elszokni a napközbeni rugitól ,mert gátolhatja a mozgásfejlődésbe.

[link]

2013. ápr. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
erről még nem hallottam, de köszi, megnézem!
2013. ápr. 21. 14:13
 17/17 A kérdező kommentje:

9-12 hós korról beszél a nő, nem??


az én babám 4 hónapos..

2013. ápr. 21. 14:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!