Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól lehet a bébikét...

Mikortól lehet a bébikét autós ülésbe tenni? (hordozóba ami a babakocsi tartozéka)

Figyelt kérdés
Úgy tudom a gerincének nem tesz jót az első időszakban, de a mózeskosarat nem tudjuk beötni a kocsiba, 4 hetes és el kellene mennünk kb egy órás útra! ja mg persze a rendőrök!
2009. szept. 25. 11:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
egy órára nyugodtan beleteheted a hordozóba. kérdés az, hogy megmarad-e benne. én szerencsére be tudtam kötni a mózest, a hordozót csak kb 1 hónapos korára szokta meg (értsd, nem hisztizett 3 perc után:D), de valaki már egyből hordozóból hozza haza a kórházból is! az, hogy terheli a gerincét, arra értendő, hogy ne legyen benne egész nap, csak a lehető legkevesebb időt.
2009. szept. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
KÖszi, egy textil pelust teszek a dereka alá úgy talán nem görnyeg annyira... ha nyüszizik majd kiveszem és fogom...
2009. szept. 25. 11:19
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia! Ki ne vedd a babádat, miközben megy az autó! Az a legnagyobb felelőtlenség, nem véletlen vannak az autósülések! A babádnak semmi baja nem lesz benne, ha sír, hát sír, de nem szabad kivenni, inkább álljatok meg pihenni! Ezek a hordozók újszülöttkortól vannak kitalálva, nem lesz semmi baja a gerincének 1-2 órától.
2009. szept. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
autóban semmiképp ne vedd ki! szerintem ugorjatok el egy 10 perces próbaútra. lehet, hogy még szeretni is fogja, hogy kocsikázik.:) nem szabad kivenni a babát, az sokkal veszélyesebb, minthogy picikét görnyed. időnként az enyém is sirdogál mai napig benne, pedig már fél éves, de semmi pénzért nem venném ki az autóban, azzal az életét veszélyezteted. ez csak jótanács volt.
2009. szept. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
na, egyszerre.:D
2009. szept. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az én babám amíg kicsi kisebb volt a világból ki lehetett volna vinni kocsival mert csak aludt a babyhorodozóba. Most fél éves múlt és ha olyanja van ordít a kocsiban. Volt már olyan hogy kivettem mert majdnem megfulladt sírás közben mert félrenyelt. De szoktam hagyni hagy sírjon, majd abbahagyja, jó esetben.. De ne vedd ki csak ha nagyon muszáj. A gerincének semmi baja nem lesz a hordozóban.
2009. szept. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
KÖszönöm majd rövedebb úton próbálkozunk, ha eszik előtte biztosan aludni fog, és nem gondoltam, hogy végig dajkálnám csak megnyugtatnám, de ha bírja akkor minden ok, megpróbálom nem kivenni, majd inkább megálunk pihenni...
2009. szept. 25. 11:59
 8/11 anonim ***** válasza:
nekünk nem volt mózesunk, csak hordozónk, újszülött korától abban utazott, már a kórházból is abban hoztuk haza. annyit kibír. 16 hónapos kislány anyukája.
2009. szept. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi is abban hoztuk haza a kórházból. Azóta is utazunk benne, semmi gond nincs. Nem kell 4 órát autóztatni a babát, max. 1-et.
2009. szept. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az átlag baba szerintem a kórházból is hordozóban utazik haza 2-3-4 naposan.

A mieink mindegyik 2 órát autózott haza pár naposan.

2009. szept. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!