Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A rácsvédöt leveszitek arról...

A rácsvédöt leveszitek arról az oldalról, amerre a baba kinéz?

Figyelt kérdés
Nekünk olyan van,ami teljesen körbeér,de engem zavar,hogy messzebbröl nem látom a babát,meg ö se lát ki,ezért levettem az egyik oldalról,de igy meg nem sok értelme van. 3 hónapos a babám,ezért hasznos lenne,ha felraknám,de zavar. Ti hogy oldjátok meg?
2009. szept. 25. 11:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én is levettem,arról az oldalról ami kifelé van. Még mi ott vagyunk vele egy szobában, és nekem éjszaka is kell hogy lássam. De valamikor visszakéne rakni, mert nagyon forgolódik, és nehogy megüsse magát.
2009. szept. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem vedd le nyugodtan a fejvédőt, annyira nem tudja megütni magát. Az én babám 10 hónapos, akkorákat vetődik álmában, hallom, ahogy "kopog", de nem ébred rá fel, gondolom, akkor nem is fáj neki.
2009. szept. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem vettem le, ahogy mozog, forog, letúrja úgyis, és felemeli a fejét, ha ki akar nézni :) 6 hónapos.
2009. szept. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!