Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A pelenkázólapra tesztek...

A pelenkázólapra tesztek textilpelenkát?

Figyelt kérdés
2009. szept. 25. 09:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
DM-ben, Rossmanban kapható pelenkázóalátétet használtam, mikor kisebb volt, most már nem teszek alá. 10,5 hós
2009. szept. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én sosem teszek rá, hisz ha kakis lesz véletlenül, akkor egyszerűen lemosom. Míg pelus lehet napi több is elmenne erre.
2009. szept. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én is azt gondolom,hogy egyszerübb csak letörölni,de több helyen azt láttam,hogy tesznek rá. Viszont észrevettem,hogy a babámnak ha csupaszon teszem rá fürdés elött,hideg.
2009. szept. 25. 09:28
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

teszek! ha véletlen pisilne, jó hasznát veszem :D

ha kakis lesz, akkor meg kimosom. az alátét sztem drága és nem környezetbarát. szép napot!

2009. szept. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Már nem, most 9 hós.

Az elején igen, de mindig össze gyűrte, így nem volt jó.

2009. szept. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
én a gyógyszertárba vettem alátétet sokkal olcsóbb mint a bababoltba.Az egyik oldala vízhatlan a másik nedszívó én nagyon nagy hasznát vettem.Nekünk pelenkázó asztal van van rajta szivacsmeg rajta ez az alátét és így jó puha,nemtudom a pelenkázólap mennyire kemény,de szerintem a babádnak jobban esik ha valami puhán fekszik(én is jobban szeretnék:)
2009. szept. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Mi pelenkázó alátétet használunk és van mikor kibír egy hetet is, de az is előfordul, hogy egymás után két nap is újat kell cserélni, mert lepisili a kisfiam, fürdés után.


3 hós baba anyukája

2009. szept. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mi is DM-es Babylove nedvszivó pelenkázó alátétet használunk. 6 hónapos a fiam.
2009. szept. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szintén Dm-es vagy Mülleres pelenkázó alátétet használok, nagyon szeretem, higiénikusabb, mint a pelenka, illetve orvosnál, védőnőnél is azt használom. Arról nem is beszélve, hogy nem ázik át, ha lepisili a babóca.
2009. szept. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is textilpelust tettem eleinte alá, de folyton összegyűrődött és rondán nézett ki. Azóta puha törölközőt terítek rá, vagy olyan fürdőlepedőt amit csak erre használok! Hetente cserélem, és persze ha véletlenül kakis vagy pisis lesz. Nem hideg, puha, és nem kerül pénzbe, mint az alátétek!

Hetente áttörlöm alatta a pelenkzólapot fertőtlenítős vízzel!

5 hónapos kislány anyuja

2009. szept. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!