Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segisetek! Mi lehet vele?...

Segisetek! Mi lehet vele? 14honapos fiam mar 2honapja minden ejjel 5x6xebred es nem tulzok. Kulon szobaban alszik en meg egesz ejjel ugralok mert vagy a cumi esik ki vagy szomjas es sir

Figyelt kérdés

2napja attertunk a napi 1x-i alvasra,de ez sem hoz eredmenyt.Kivagyok mat teljessen:-(

Valakinek volt ilyen,meddig tartott?


2009. szept. 25. 07:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi most vagyunk ebben,kb.:3 hete.Jönnek a lány hátsó fogai, és éjféltől reggelig "buli" van.Ja 10 körül alszik el.

Nem segítenek a kencék,ő mondja is hogy a foga fáj.2 éves.

Lehet,hogy nálatok is fog van a dologban.

2009. szept. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos mi is átestünk már ilyenen. Kb. 2,5-3 hónapig tartott, volt hogy csak 2 órát sikerült aludni éjjelente. Nekünk ez korábban volt. 7 hónapos korától kb. akkor az volt a baj, hogy előtte fordult át és akkorra már reflex-szerűvé vált és éjjel is átfordult. Illetve így utólag, szerintem eléggé beöltöztettük. Nálatok nem lehet, hogy melege van, fázik vagy esetleg mozgásfejlődésében van valamifajta változás? Megy már? Elhiszem, hogy kivagy, én is nagyon kivoltam, most meg a foga fáj iszonyatosan a lányomnak, tegnapelőtt 1-től 4-ig nem aludtunk, tegnap pedig délután annyira sírt, semmi nem nyugtatta meg, csak az, ha felvettem és fogtam. De az is csak állva működött, ha leültem (mert ugye nem egyszerű, már 10 kiló), akkor ugyanúgy üvöltés. Hát én is bőgtem mint a záporeső. :( 16 hónapos kislány anyukája.
2009. szept. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia. 21 hónapos a fiam és újra belesetünk ebbe /az első ilyen 10 hónapos körül volt/. Én nem tudok tanácsot adni. Sokszor én is sírva fakadok a fáradtságtól. Nagyon szeretem a fiamat és arra gondolok, semmi nem tart örökké. Megyek, mint egy zombi, ha sír és ennyi. Kitartás.
2009. szept. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!