Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak nekem van ilyen "szerencs...

Csak nekem van ilyen "szerencsém", hogy nem alszik el a babakocsiban a babám, hanem üvölt?

Figyelt kérdés
2 hónapos már és 2 hetes kora óta ez megy. Mostmár inkább elaltatom mielőtt elindulunk és úgy teszem a kocsiba. Mit csináljak?
2009. szept. 24. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem sokak babája nem szereti a babakocsit. Sajnos ehhez hozzá kell szoktatni. Mi kertes házban lakunk és napközben ha szép idő van babakocsiban alszik a teraszon. Az én babóm akkor kivétel mert ő még nem üvöltött azért, hogy beraktam a kocsiba. De tényleg hozzá kell szoktatni, bármennyire is rossz.
2009. szept. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia. Az én lányom ugyanilyen volt, én mindíg akkor mentem sétálni amikor felkelés után evett, és éber volt. Aludni hazamentünk :o)

Most 7 hónapos múlt és még mindíg ugyanígy vagyunk. Én örülök neki, mert csak beteszem az ágyába ha álmos, és alszik is. Ha babakocsihoz szokott volna, akkor most azért írnál, hogy hogyan tudod leszoktatni róla... :o)

2009. szept. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt csinálta a fiam méghogy aludni de még feküdni sem feküdt benne! amikor magától felült 5 hónaposan azóta elvan most 7 hónapos.de még most se alszik benne ha megy a kocsi!
2009. szept. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
64%
Mi átraktuk dönthető sport kocsiba, mert a mózest utálta, és eleinte az autós hordozóban, utána meg ebben a sportkocsiban vittük sétálni, mert kilát (kicsit felemelem a hátát). Igy jobb, de nem szereti még mindig a babakocsit igazándiból. Mostanában kenguruval járunk, ahol előre néz (majdnem 6 hónapos), igy sokkal jobb a helyzet :)
2009. szept. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!