Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jó a tescos pelus és a pöttöm...

Jó a tescos pelus és a pöttöm pelus? ÉS jó a popolini mosható pelus?

Figyelt kérdés
Valami olcsóbb pelus kéne,mert anygilag nem fogjuk bírni...van taxtil pelusunk is itthon,gondolkodom abban is.A dm ben tényleg lehet venni gumibugyit rá?mert azt még nem vettünk..36hetes kismama ui:a tescosból melyik tipus a jó?
2008. jún. 14. 00:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

A tescosból jó a "lila". Azt sokat használjuk, semmi baj vele. De tesco gazdaságosat (value) ne vegyél, az borzasztó! Nejlonborítású, nem szellőzik benne a baba bőre és a ragasztócsíkja nem tépőzáras, alig ragad.

A pöttömöt régebben használtuk párszor, emlékeim szerint az is jó. Nézz körül aneten pelenkafutárros pelus után, azok is jók szoktak lenni és olcsók. Esetleg piacokon nézz szét. ott is szoktak árulni márkanélküli "selejt" pelusokat (annyi a baja, hogy monduk gyűrött egy kicsit,vagy színhibás, de a gyártó már nem tette bele a csomagjába), azok is jók szoktak lenni, jó áron.

Popolini-t nem használtunk.

2008. jún. 14. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

A tescosból egy egyszer vettem,elég is volt.

Amit nagyon tudok ajánlani:

[link]

Ezen belül: Gazdaságos pelenkák, alkalmi készletek

100db van egy csomagban,mi most a maxit használjuk ami 2900Ft. Eddig a több száz darabból (születéstől ezt veszem a második babának,elsőnél még nem tudtam rólunk) 1db volt amin nem volt ragsztófül és ezért nem tudtam használni. A többi teljesen jó, eddig nem ázott át egyszer sem,mert napközben úgyis többször kell cserélni. Mióta átalussza az éjszakát azóta este Liberót kap,de az napi 1db,így egy óriás csomag elég sokáig jó.

És ezek textiles boírtásúak,nem olyan műanyag valami és jó gumisak a derekuknál.

Jó babázást, remélem segítettem.

2008. jún. 14. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Én tescosat használok a lilát.(a tesco gazdaságosért tényleg ne szabad pénzt adni) Tökéletesen bevált. Semmi baj nincs vele! Liberót használtunk,dehát anyailag nem lehet birni. A másik kettőt nem ismerem.
2008. jún. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Én a Pöttöm pelust használom már a fiam két hónapos kora óta (most 7 és fél hónapos), és eddig semmi gond nem volt vele, nagyon meg vagyok elégedve. Csak ebből nincs újszülött méret, legalább is nálunk nem kapható. De nagyon szeretem használni, mert tényleg olcsó, és teljesen jó A DM-es is jó. A textilt egyszer próbáltuk, nekem nem annyira tetszett, kicsit több lehetőséget ad arra, hogy rosszul tegyem a gyerekre, és akkor ereszt. De van, aki szereti. Csak hát ha kiszámolod, hogy mennyit mosol, vasalsz, akkor az már energiában és tisztítószerben kb. annyi, mint az eldobható.
2008. jún. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ,különösen a link címet,megnéztem ki fogom próbálni őket.Csak jó lenne tudni menyiért hozzák ki házhoz esetleg??
2008. jún. 14. 10:53
 6/19 A kérdező kommentje:
Meg pont azt néztem,hogy a pelenka.com on olcsóbb a 100as kiszerelés mint a pelenkafutár.com on,ez miért van??Nincs kiszállítási díj de ebben felszámolják,mert így egy midi pelus 34ftra jön ki,én meg 35ért vettem liberot a tescoban,szval akkor nem is olyan olcsó ha így jön ki....vagy rosszul látom?Segítsetek légyszi.:)
2008. jún. 14. 11:13
 7/19 anonim ***** válasza:
Figyelni kell az akciókat mert akkor érdemesebb jobb minőségüt venni. Én is olcsóbban vettem a Liberot mint DM-est.
2008. jún. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Én huggiest használok, nekem is ajánlották a dm-est-de amikor mentem akcióban olcsóbb volt a huggies mint a saját márkájuk.


Nem tudom hol laksz, de itt Pesten a 20. kerületben van egy pelenkás, ott is olcsó a pelus, és a kiegészítők is (törlőkendő, alátét....)

[link]


31-32 ft-árt már van pelus, sőt -bár nem tudom ezek milyenek- de hibás pelusok már 8 ft-tól vannak.

Popsitörlő 350 ft-tól...

2008. jún. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget a 21ben lakom:)tehát nincs messze,meg fogom nézni:)huu ennek nagyon örülök:)
2008. jún. 14. 14:04
 10/19 anonim ***** válasza:

Én írtm a pelenka.com-ot.

Én úgy tudom ingynes a kiszállítás,de mivel nálunk a férjem Bp-en dolgozik,így személyes szokta elhozni a mintaboltjukból.

De akkor én is kérdezném,hogy a 8Ft/db-os pelenka amit valaki írt az milyen?

2008. jún. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!