Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónaposan kezdett el...

Hány hónaposan kezdett el egyedül ülni a fiatok?

Figyelt kérdés
az én fiam 7 hónapos de nem nagyon akar egyedül ülni! 1 pillanatig ül de utána eldől! Ez baj hogy 7 hónaposan még nem ül egyedül?
2009. szept. 24. 15:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam előbb ment kapaszkodva, minthogy ült volna. 7-8 hónaposan felállt és lépegetett kapaszkodva, de ekkor még nem ült stabilan. Néhány héttel később tudott csak ülni.
2009. okt. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Kisfiam 10 hónapos lesz hétfőn és még mindig nem ül stabilan. Mászik, kapaszkodva feláll, próbál lépegetni de ülni csak úgy tud ha még egy keze lent van.
2009. okt. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
nalunk is furcsan alakult. Eleg keson fordult meg 5 es fel honaposan. 7 honaposan kuszott, 8 honaposan felallt. Ra ket hetre ult. Most 10 honapos es csak most tanul maszni. Az allas mar profin megy neki, sot kapaszkodva mar lepeget is.Valtozoak ezek a babak, es eleg nagy intervallumban csinalnak meg dolgokat.
2009. okt. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam 8 hónaposan kúszott, 9 hónaposan mászott, és abból lett az ülés.
2009. okt. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy, hogy MEGül vagy FELül.

Mert megülni sokkal hamarabb meg tudnak ált.

Az én fiam úgy volt mint az utolsó válaszolójé, 5 és fél hósan fordult meg, és olyan 7-8 hósan mászott, és azzal párhuzamosan ült fel egyedül.

Megültetni meg lehetett már 5-6 hónaposan, de nem láttam értelmét, meg nem is egészséges sztem.

2009. okt. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A lányom 7 hósan ült, ha leraktuk, a kezével támaszkodva. 9 hósan felállt, ezzel egyidőben a kúszásról áttért a mászásra és ebből következett nála, hogy tolatva fel is ült a mászásból. De állásból leülni més csak hetekkel később tudott. Addig szegénykém dőlt mint a bot.
2009. okt. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!