Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A sütőtök mennyire tápláló...

A sütőtök mennyire tápláló egy 5,5 hós babának? Ki tudok vele váltani egy étkezést, ha megeszik egy üveggel?

Figyelt kérdés
2009. szept. 24. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:
igen, 70-80 kalória van a sütőtökben 10 dekánként. ehhez semmit nem kell hozzáadnod, jól fog vele lakni. az enyém is nagyon szereti. de vigyázz, ha 3 napnál tovább adod neki, akkor besárgul az orra, tenyere, talpa :)
2009. szept. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor is ha csak egy nap 1-szer adok neki mindennap?
2009. szept. 24. 15:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen ki tudsz váltani egy étkezést vele.De amúgy tök egyszerű elkészíteni.Megveszed,megtisztítod,feldarabold,és annyi vízben hogy ellepje megfőzöd.Kb 10 perc alatt megfő,majd összeturmixolod,higítod a levével amennyire szükséges.

Tehetsz hozzá almát,körtét,barackot.Az én fiam 16 hós és még imádja!

2009. szept. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
első vagyok. én is imádom. mi sütjük a babónak, azt turmixoljuk, nagyon szereti. pici vízzel hígítom neki. figyelj, ezt az orrbeságrulást meg nem kell túlparázni, próbáld ki, aztán ha esetleg sárga lesz az orra, pár napig szünetelteted, vagy narancssárgát adsz rá :-D viccet félretéve, semmi baja nem lesz tőle. és nagyon szeretik. de ha most kezded a hozzátáplálást, 3-4 alkalom után úgy, ahogy előttem is leírták, keverheted ezzel azzal amazzal, sőt egy idő után húst is tehetsz bele neki.
2009. szept. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!