Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek mi a véleménye a körülme...

Kinek mi a véleménye a körülmetélésről?

Figyelt kérdés
2009. szept. 24. 14:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
80%

Na ebből látszik, hogy foggalmad sincs miről beszélsz.... Ahol a vallás miatt csinálják, a körülmetélést, ott csecsemőkön nem csinálják!!!! Lehet kevered a dolgokat Afrikával, vagy más kicsit elmaradott országokkal, ahol tényleg szinte csonkítják az embereket. De akkor ne hurrogj le másokat, ha nem vagy tisztába a dolgokkal!!! A fiamnak jövőre lesz megcsinálva, akkor lesz 9 éves, idén akartuk, az lett volna az ideális kor, de kismama vagyok. És ez náluk egy hatalmas szertartás, kb akkora volumenü mint nálunk egy esküvő, és a gyerek nem fél tőle, hanem igenis várja, mert mindenki büszke lesz rá:) Ezennel le is zárom a vitát, kicsit olvasgass utána a dolgoknak, és utána megérted, hogy nem csak olyan emberek élnek a földön, mint te vagy én, hanem vannak sokan mások is, akiket nem kötelező persze elfogadni, de nem kell ismeretlenül lefkázni az ő életmódjukat.

Szép napot mindenkinek!

2009. szept. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
67%
hagyd már a szűklátókörűeket.
2009. szept. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon jó dolog a körülmetélés, nekem is felnőttként, saját elhatározásból volt meg.
2009. okt. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
57%
Nekem elb*szta az életem 16 éves vagyok már 2 hónapja körülmetéltek duzzanat nem múlt el róla szerintem már nem is fog akik azt írják hogy jó azok nem vállalják az arcukat soha ne metéltesd körül magad mert megbánod!
2010. márc. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
69%
Engem gyerekként körül metéltek. Kicsit szomorkodtam akkor emiatt, de most felnőttként csak előnyét látom és élvezem. És a párom is.
2010. jún. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
57%
Nekem tönkrement a péniszem és az életem a körülmetélés miatt. Ijesztő, elborzasztó, hogy még vannak a 21.században ilyen barbárok, akik ezt reklámozzák és a saját (!!!) gyerekükön megcsináltatják, TE JÓ ÉG
2011. aug. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
77%
Nekem is tönkrement a péniszem a körülmetélés miatt.... nagyon aljas, barbár dolog gyerekeket csonkítani, a döntés jogát a 21. században meg kellene hagyni mindenkinek a saját testéről!!
2011. aug. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
54%
Nekem is csak rosszat hozott az eletembe a korulmeteles, ffi vagyok, kozepkoru
2014. márc. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!