Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek mi a véleménye a körülme...

Kinek mi a véleménye a körülmetélésről?

Figyelt kérdés
2009. szept. 24. 14:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
63%
Pàrom is az.Szerintem semmi rossz nincs benne.
2009. szept. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%
Az én párom is körül van metélve(török), Nekem jobban tettszik:) A fiunk is hamarosan átesik rajta, kicsit fél tőle, de várja már:) Sokan ellenzik ezt a körülmetélés dolgot, mert nem tudják mire jó ez. Nekem teljesen normális dolog, és nem látok benne semmi ijesztő dolgot.
2009. szept. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
34%
ha alapban nincs baj (f. szűkület), minek hozányúlni. Csak a zsidók kínozzák vele az újszülöteket. Az, meg hogy higiénikusabb...mitől? tisztálkodni kell és kész. Ennyi erővel miért nem a fülét vagy bármit vágnak le, az is funkcionálna utána, de minek.
2009. szept. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
32%
Felesleges. Vannak kellemetlen "mellékhatásai" is. (Kevésbé lesz érzékeny)Meg egyébként felesleges csonkításnak tartom, ha nincs orvosi oka ne vágjanak le senkiről semmit. És így van tisztálkodni kell!
2009. szept. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
60%
jó, ezzel az erővel a fülbevaló is kínzás. az én gyerekemnek nincs fülbevalója, mert úgy voltam vele, majd kap, ha ő kéri, legyen az ő döntése, de ha a körülmetélt gyerekekkel problémánk van, akkor azokkal is lehetne, akik lyukat fúrnak a gyerek fülére tök feleslegesen, az ő beleegyezése nélkül.
2009. szept. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%
A fülbevaló belövése nem csonkítás. Legalábbis abban az értelemben nem, hogy szinte láthatatlan nyoma marad, ha kiveszik a fülbevalót. Ez nem mondható el a fityma levágásáról. Szerintem ha hezitálsz kérdezz meg érintetteket (férfiakat), ezen az oldalon is van idevágó kategória, majd ők kielégítő választ adnak.
2009. szept. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
70%
Ez csak nekünk csonkítás! Vannak országok, ahol ez teljesen természetes dolog, és nem hiszem, hogy erre az a válasz, hogy tisztálkodni kell!!! Aki körül van metélve, az igenis higiénikusabb, akármennyire nem is tettszik ez, és lehet megint lepontozni!!!! Én nem nézem le azokat, akik nincsenek körülmetélve, mert sok országban, köztünk nálunk is, ez nem szükséges. De ettől még nem kell lehurrogni, mert ahol a párom felnőtt, ott a valláshoz tartozik ez is, és akinek nincs megcsinálva, azt nézik ki maguk közül! Aki meg még nem is látott ilyet, annak persze csak csonkítás az egész!
2009. szept. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
22%
15:47: Te körül vagy metélve igaz? Mit bizonygatod a hülyeséged, hogy higiénikusabb. Jóhogy már nem is kell mosnod.
2009. szept. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
78%
Kedves utolsó! Nem vagyok körülmetélve, mivel nő vagyok:) A párom van körülmetélve, és nem bizonygatom, csupán mindenki azt mondja, hogy az higiénikusabb ha valaki nincs "megcsonkítva". Én erre azt mondom akkor ez higiénikusabb. Ezzel nem azt mondom, hogy aki nincs körülmetétve, az nem higiénikus, fürödni gondolom mindenki fürdik, akár így van akár úgy! Nem értem miért kell ebből vitát szítani. Nem vagyunk egyformák, és ismétlem, én soha nem néztem le senkit aki nincs körülmetélve, mert ők vannak többségben, és valahol így is lenne természetes. De vannak helyek, ahol ezt a vallás előírja, és senkit nem kínoznak ott sem ezzel. Tudni kell elfogadni másokat!!!!!
2009. szept. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
47%

"és senkit nem kínoznak ott sem ezzel"

Most nem linkelek ide semmit mert elhánynád magad, meg gondolom a halálsikolyt sem szereted tartósan. Szegény csecsemők meg semmit nem tudnak csinálni ellene.

2009. szept. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!