Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig tart a szeparációs...

Meddig tart a szeparációs szorongás? Hogyan segíthetnék neki?

Figyelt kérdés
Már azt hittem vége, de most úgy néz ki újra kezdődik. Kisfiam már 13 hónapos. Az elmúlt időszakban átaludta az éjszakákat, de 2 napja ismét sírva ébred. Imádom és nem zavar hogy fel kell kelnem hozzá csak sajnálom szegénykémet.
2009. szept. 24. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia, a szeparációs szorongás nem azt jelenti ,hogy sírva ébred. Az az anya utáni vágyakozás, ha pld. kimész a szobából, akkor sírva fakad, vagy mászik utánad, kapaszkodik beléd, fél mással maradni, stb. Ilyen is van?
2009. szept. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen ki sem tudom húzni a f...mből:) Mindenhová követ mint egy pincsikutya. Nekem nem baj nem zavar. Csak az éjszakai riadalom aggaszt.
2009. szept. 24. 13:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Általában ezt a fogzásra is szokták fogni.Ha pl éjjelente sírva kel.

Éjjelente többször kel sírva,vagy csak a reggeli kelésnél sír?

2009. szept. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Értelek,nem jöhet akkor a foga? Lányom is olyankor csinálja ezt,14 hós.(2.)
2009. szept. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hú. Hát már 10 foga van. Jelét nem látni hogy jönne persze attól még lehetséges. Éjjel egyszer felkel sírva,bemegyek megnyugtatom. Majd reggel kel legközelebb de akkor már csak hívogatva nyűszízik.
2009. szept. 24. 13:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!