Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 16 hós a babóm és a mai napig...

16 hós a babóm és a mai napig nincs semmi időm magamra, másnál is ez van?

Figyelt kérdés
Se egy smink, hajmosáshoz is "lopnom" kell az időt. Állandóan a popómban van. Ha kettesben marad az apjával még rosszabb lesz, hogy az apja nem bír vele, ha ott vagyok eljátszank. Milyen praktikátok van?
2009. szept. 24. 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Nem hiszem, hogy praktika, de az elejétől arra szoktattam őket, hogy néha dolgom van. Mentek a kiságyba, járókába amig takarítottam, főztem. Beszéltem hozzájuk, énekeltem, de el voltak egyedül.

Azon kívül 2 hónapos koruktól kezdve mentek a nagyikhoz, keresztmamához, nagynénihez ha nekem intézni kellett valamit, csak magammal akartam foglalkozni, csak a férjemmel csaptunk egy görbe hétvégét. Kaptak lefejt tejet, de a családból valaki volt velük, hogy én/mi leléphessünk.

Így amikor szaladgálósak lettek, akkor is megértették, hogy most dolgom van, kaptak valami játékot és eljátszottak vele egyedül.

2009. szept. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Te jó ég.

4,5 hós a babám, és azt hittem ez majd jobb lesz.Ezek szerint nem?Bocsi,hogy kommentet írok és nem pedig választ, de megdöbbentem.

2009. szept. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

A fiam 17 hónapos és volt hogy még wc re tudtam elmenni, mert egyből sírt ha nem látott, mikor apa ott volt elterelte a figyelmét, de mikor nem az maga volt a pokol.

Úgy döntöttem hogy ha nekem valamit intézni kell akkor azt meg csinálom, berakom a kocsiba vagy az ágyába.

Sir sir. Nehogy már ne tudjak egyről a kettőre haladni.

Szeretem, de néha muszáj keménynek lenni. 2 perc után már játszik is, előtte kisírja magát.

2009. szept. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az enyém csak 1 éves, de ugyanez van! lopva tudok tusolni, hajat mosni! másról már nem is álmodozom! mindenhova követ, mint egy kis pulikutya. ha becsukom a fürdő ajtaját, végig üvölt, amíg én tusokok, h. mosok.
2009. szept. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ezt ugyoldom meg(az enyém is 16 hónapos)vettem neki porszivot vasalót hajszáritot teszveszen olcsón és ő mindenben segit ha hajat mosok tusolok bejön a fürdőbe semmi bajod nem lessz töle ha mindig veled van.engem semmiben nem gátol körmöt festek hajat festek akármit csinálok velem van és érdeklődve néz.ennyi
2009. szept. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!