Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért sírhat ennyire?

Miért sírhat ennyire?

Figyelt kérdés

Kisfiammal a 4 napnál tartunk hogy nincs kézbe,hanem ágyba,ágyon,vagy járókába.

De ma reggel óta csak sír,keservesen,hisztisen vagy épp kiabál.

Mi lehet a baj?Most ne adjam fel?Ordít,és akkor kiveszem,megnyugszik,leteszem és újból.Eddig nem volt gond,mert letettem és elvolt.

5 hónapos.A foga fájhat?De az ínyén nem látom.Front?Vagy mi ez?Megijeszt.


2009. szept. 24. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Talán csak anyahiánya van!!!!!Szegény baba!

Miért vonod meg tőle magad?Attól nem fogod elkényeztetni, ha napjában többször felveszed.Ne félj ettől nem fog "felkapni" ahogy régen gondolták.A babáknak sok babusgatásra van szükségük!A testi kontaktus is éppen olyan fontos, mint az evés vagy alvás!nekik létszükséglet.Csodálkozol, hogy kiharcolja magának?

A lányom 8 hós, sokat volt ölben, amióta mászik, már alig marad el.Ha eljön az ideje, már nem fogja annyit igényelni, de addig ne vond meg töle.

2009. szept. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem magára hagyom,csak keveset van kézbe az elmúlt 4 napba!!

Útba a kis tesó,és így gondoltam,hogy lassan legyen el egymaga,de ez nem azt jelenti,hogy abszolút nincs velem.Egy szobába vagyok vele egész nap,játszunk,csak keveset úgy hogy kézben van.

Ez úgy érzem valami más.

De azért köszönöm a válaszod.

2009. szept. 24. 11:10
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nő a foga, vagy tényleg téged igényel, ő még nagyon kicsi, fontos neki a közelség, ha nem is emelgeted, feküdjetek együtt az ágyban, öleld meg sokat, szánj rá sok időt most, ha meglesz a kistesó, kevesebbet tudsz majd törődni vele, akkor majd a férjednek vagy a nagyszülőknek lesz fontos szerepe, hogy foglalkozzanak vele, ne érezze elhanyagolva magát.
2009. szept. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is testközelségre lenne szüksége.

Olvasd el ezt a linket, biztos megtalálod a módját, hogy babusgathasd Őt, de ne legyen megterhelő!

[link]

2009. szept. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok.Köszönöm a válaszokat.

Azóta aludt egy nagyot,és kajciztunk is egy jót.

Nem volt pár napja kakink se,kapott kamilla teát,és sikerült neki.

Lehet ez volt a baj.

Azóta eljátszik,eljátszunk.

Ő a mindenem.És még nem tudom hogy oldom meg,de biztos vagyok benne,hogy hátrányt NEM fog szenvedni a picikém,max az első 2 hónapban.Vannak terveim,elméleteim,majd meglátjuk melyiket tudom alkalmazni,a gyakorlatban.

Mindig sokat vagyunk együtt,de sose volt az,hogy ennyire sokáig nyűglődne,és már megijedtem.

Nem a kényesztetés szólt amellett,hogy nincs kézbe,de nekem is könnyebb lesz majd,ha meglesz a kicsi,és Őt nem kell cipelni állandóan.Ahhoz szoktattam hogy ha mellette is vagyok ellegyen,nem kell ahhoz mindig kézben lenni.

De gondoljatok bármit,ettől Én még ugyanúgy SZERETEM,mint bárki más a babáját.

Ismerősöm babája 1 percet sincs úgy,hogy ne kézben lenne.

2009. szept. 24. 13:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!