Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszert oda lehet adni még a...

Tápszert oda lehet adni még a babának (9hónapos), lejárati időn túl vagy az már kuka? Látszólag semmi baja, se állagra, se szagra.

Figyelt kérdés

Az van ráírva, hogy 2009.szeptemberig jó, de nap nincs feltüntetve, akkor meddig adhatom oda a babámnak?

Köszönöm szépen.


2009. szept. 24. 09:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
hát akkor szeptemberben még jó, de októberben ne add már neki, amúgy meg ha aggódsz inkább kukázd ki, semmint, hogy baja legyen a kicsinek. én úgy vagyok vele, hogy érzés szerint adok neki mindent, és ha lejár, akkor kidobom, de szerintem szeptemberben még simán jó a táp.
2009. szept. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is odaadnám még neki ebben a hónapban, mert a szavatossági idő ezeknél a termékeknél nem azt jelenti, h' azonnal romlott, csak esetleg a minősége már hagy maga után kívánnivalót (pl. nem oldódik fel teljes egészében). De elhasználhatod kávéhoz is tej helyett, ha szoktál inni. Én a megmaradt, bekevert tápszert, ha nagyobb mennyiségű, (mondjuk 40-50 ml), így szoktam megmenteni. Tele van vitaminnal.:)
2009. szept. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!