Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki mikortól adta a gyerekének...

Ki mikortól adta a gyerekének azokat az ételeket amiket ti is esztek?

Figyelt kérdés
Gondolok itt főzelékre tejföllel lisztel, vajas kenyér felvágott virsli parizel sajt tejföl stb.
2009. szept. 23. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
1 éves kortól nyugodtan. akkor már ette ezeket a fiam. a párizsit meg az ilyen lomokat nem adtam még neki, meg nem is fogok.
2009. szept. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Enyém 9 hónapos, már evett a vajas kenyeremből (felvágott nélkül), evett a rakott zöldbabból, és tökfőzeléből is. Levesben főtt zöldségeket és husit is kapott már, sőt, húslevest is pár kanállal. Fagyit is nyalt már egy-két nyalást. Ja, és mindezt az ő "kérésére", nyúl minden után, amit mi eszünk, és mikor megkóstolja, még tátog :)
2009. szept. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam már 10 hósan próbálgatta a házi ízeket,de nem evett mennyiséget belőle.Igazán úgy 14 hósan evett eleget előszőr a mi főztünkből úgy,hogy már nem evett mellé babás kaját.
2009. szept. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
6 hónapos a lányom, anyu minden áron azt akarja kóstoltassuk már meg vele a mi főzelékeinket. Mondtam is neki a hurkából nem akar neki adni? :D
2009. szept. 24. 07:58
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért még 6 hónaposan korai lenne szerintem.

Az én kisfiam speciális eset, mert a babáknak való főzelékeket sosem ette meg, úgyhogy kb. 8,5-9 hónapos kora óta adunk neki kóstolót azokból a kajákból, amik nem túl fűszeresek. Amúgy most 10 hónapos.

2009. szept. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!