Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hónapos babóm kicsi pofija...

1 hónapos babóm kicsi pofija és halántéka tele van kis apró pattanás szerű kiütéssel. Ez lehet a tejtől?

Figyelt kérdés
Nem viszket neki.
2008. jún. 13. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Lehet a tejtől is,ha valami olyat ettél,ami kiütötte a kicsit,de lehet a melegtől is.Nekünk a melegtől volt,pár nap alatt el is múlt.Ha sokáig nem múlik el,mutasd meg a gyerekorvosnak.

2008. jún. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekünk is volt,és van is.Elmúlik,majd elöjön.Ha kicsi piros,a melegtöl van,ha fehér a közepe,esetleg az ege´sz a tejcsitöl.melegkiüte´s,tej ki´üte´s.
2008. jún. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen a tejtől van, átadod a hormonokat azért pattog ki. Magától elmúlik, mondjuk nálunk kellett 2-3 hét. Ha nagyon csúnya lesz tehetsz rá egy kis Sudocremet ill. kamillás vizzel is áttörölheted, de egy nap csak egyszer, mert szárít. Nekem ezt a gyerekorvos mondta.
2008. jún. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez volt, a doktornő 2 tanácsot adott: álljak le a tejtermékekkel és mosáskor ne használjak öblítőt, mert allergizálhat. Így is tettem: oblítettem sokszor, sima vízzel, megszárítottam a napon a ruhákat, textilpelenkákat és átvasaltam: ugyanolyan puha lett, mint öblítővel.


Pár hét alatt elmúlottak a dudorok, nem tudom, melyik megoldástól - én a tej elhagyására szavazok, de azért az öblítős dolgot is vedd figyelembe, hátha nálatok az válik be...

2008. jún. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!