Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Földön, matracon alvás....

Földön, matracon alvás. Vélemények?

Figyelt kérdés

10 hós babám nagyon mozgékony, nem csak nappal, éjjel is. Sokszor beakad a rácsba, odaüti magát, keresztbe fordul, ezekre (nem mindig) felébred, és nem tud vissza aludni, altatni kell.

A dokinénink azt javasolta, vegyünk neki ágymatracot, azt tegyük a földre, azon altassuk, mert így nagyobb lenne a tere (120*60-as a kiságy) és talán nem ébredne (annyit) éjjelente.

Vélemények? Valaki akinél esetleg bevált?

A kicsi másik szobában alszik, de a két szoba egybenyitott.


2009. szept. 23. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Végülis ha a matrac a főldön van és párnákkal körbeteszed,nagy baja nem lehet...max hamarabb rájön, hogy lehet anyuékhoz könnyen eljutni. Csak azt nem tudom, hogy ha éjjel felébred a helyén marad- e és ott vár téged, vagy elmászik...
2009. szept. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia,szerintem el fog mászni.Én a kislányommal aludtam 10 hónapig matracon,de az utóbbi időben ha felébredt az éjszaka kellős közepén nekiállt játszani,mert a szobájában aludtunk.Mostmár a kiságyában alszik,szerintem jobb lenne egy nagyobb méretű fajáróka-140×140-es.
2009. szept. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én lányom 4 hónapos korától 2 éves koráig nagy járókában aludt. Volt elég helye, ki is használta.
2009. szept. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!