Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Igaz az, hogy ha teljesen...

Igaz az, hogy ha teljesen kiszívom a babóm orrát, akkor még több váladék fog termelődni?

Figyelt kérdés
2009. szept. 23. 14:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha náthás, ki KELL szívni teljesen a váladékot.

Különben sokkal lassabban gyógyul, és rámehet a gyulladás a fülére.


Ha nem beteg, akkor el tudom képzelni, hogy egyre több, és több termelődik, de akkor meg felesleges kiszívni.

2009. szept. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem íróval,ha beteg ki kell szívni,mert arc-homloküreg gyulladást okozhat,illetve középfülgyulladást is.
2009. szept. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát erre én is kiváncsi lennék, mert amióta előszőr kitisztitottuk az orrát, azóta 2 naponta kell mert megint bedugul. De ha nem tisztitjuk ki akkor szuszog szegény, és attól is félek nehogy megfulladjon álmában, mert néha teljesen elzárja a cucc az orrjáratát.
2009. szept. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én is csak akkor szívom ki az orrát ha náthás, akkor viszont egy nap többször is, nehogy komolyabb baj legyen.

Meglepődtem amikor ezt olvastam (2. válaszoló írta):

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2009. szept. 23. 14:45
 5/7 anonim ***** válasza:
sztem ez hülyeség,mert azért van a váladékozás,mert gyulladás van és tisztul a dolog.Ha nem szívod ki neki akkor csak pangani fog ami majd begyullad és fel is szúrhatják a fülét-arcát-arcüreg gyulladásnál.Én kérdeztem a dokit és azt mondta nem attól lesz több mert te szívod,tehát nem olyan mint az anyatej,hogy ezzel serkented....15hós baba mamája
2009. szept. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. szept. 23. 15:15
 7/7 anonim ***** válasza:
54%
Ha józan paraszti ésszel végiggondolod:amikor neked folyik az orrod,kifújod?Igen.Életed végéig folyik ezután,vagy szép lassan elmúlik?Naná,h elmúlik.A babáknál úgyanígy,csak ők nem tudják kifújni.Porszárazra nem lehet kiszívni nekik.:)Viszont ha nem szívod,ezer baja lehet, a fülgyulladástól a gyomorhuruton keresztül az arcüreggyulladásig.
2009. szept. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!