Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek mindig ilyen nyűgös a...

Akinek mindig ilyen nyűgös a babája, az mit csinál, hogy ne menjenek teljesen tropára az idegei?

Figyelt kérdés
Most 9 hónapos kislányom mindig is elég izgága, nyűgös baba volt, de most hogy jönnek a fogai, egyszerre több is, hát, mint akibe belebújt az ördög. Állandóan rajtam lógna, nyíg, ha nem veszem fel vagy épp mást csinálok, ha berakom a járókába, éjjel 100x ébred, és csak a cici nyugtatja meg. Már vagy 2 hónapja megy ez az áldatlan helyzet. Hozzájön még, hogy amióta mászik és feláll, az elaltatás az kész horror, napközben és este is, illetve ha valami baja van, akkor csak én vagyok jó neki, az apja nem tudja megnyugtatni, sőt előfordul, hogy direkt tőle lesz ideges (elég keveset vannak együtt, ami érthető, mert a férjem teljes munkaidőben dolgozik, plusz némi túlóra, meg mondjuk szerintem amikor együtt lehetnének, lásd hétvége, akkor se annyit, amennyit kellene). Ja és persze mindezek mellett a házimunkát is 100%-ban én végzem, mert semmi segítségem nincs....
2009. szept. 23. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:
éjjelre javaslom a homeopátiás vibrocol kúpot, legalább az éjszaka legyen nyugodt
2009. szept. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hétvégén kapcsolódj ki egy-egy órára.


Bízd apára, ha tudod, és sétálj egy nagyot, vagy keress egy gyerektelen ismerőst, akivel tuti nem a bébiről beszélgetnétek, és beszélgessetek egészen más témákról, hogy egy kicsit kiszakadj a mókuskerékből.


Én újrabban edzeni járok heti egyszer, sokkal több energiám lesz utána a gyerkőcre, és ráadásul türelmesebb is vagyok, pedig ő sem egyszerű eset, és nálunk még csak most jön az, amiben te már benne élsz... 7 hónapos, és egyre nehezebb vele.


Ha szeretsz futni, szerintem 30-40 perc futás is iszonyúan jót tesz az ember lelkének - a testéről nem is beszélve.

2009. szept. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Viburcolt már próbáltuk, semmi eredménye nem volt. :(


Az a baj, hogyha nagy ritkán az apjával vanm akkor annak tuti üvöltés a vége. Már nicns is kedvem megkérni, hogy vigyázzon rá. ismerősök meg rokonok egyáltalán nincsneke, mert nemrég költöztünk más városba a férjem munkahelyváltása miatt. :((

2009. szept. 23. 14:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem unnak minket egy kicsit, egész nap együtt.... Én mikor már ugy érzem, kezdek megbolondulni, kitalálok valami apró, ujdonságot, új programot. Most uszodába megyek vele, imádja, a víz nyugtatja és engem is. Vagy apróságokban variálok:másfelé sétálunk, pl megnézünk egy szökőkutat vagy megnézzük a gyerekeket a játszótéren. Kipakolok a konyha közepére a nappali helyett játszani. Tudom ,hogy nehéz, kitartás! Kell neki az apja is. Sétáljatok este együtt. Vagy játsz velük együtt, hátha akkor nem lesz ordítás a végén.
2009. szept. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!