Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikorra teszik azt az időponto...

Mikorra teszik azt az időpontot a szemberek, védőnők, orvosok, anyukák, vagy bárki aki hozzáértő, amikor már mindenképpen fel kell állnia/járnia kell egy babának?

Figyelt kérdés
2009. szept. 23. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem úgy rémlik, hogy 15 hónapos koráig, de nem vagyok benne biztos.
2009. szept. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igen, a járás 15 hónap
2009. szept. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A gond az, hogy ahány szakember, annyi vélemény.


Általában, ha 12-13 hónapos korára semmilyen kezdeményezést nem tesz a baba ennek a mozgásnak a megkezdésére (úgy értem, hogy egyáltalán nem próbálkozik, egyéb mozgása is problémás, nem áll kapaszkodva, nem kúszik, nem mászik), akkor érdemes elmenni egy gyógytornászhoz, pl. ha bp-tiek vagyt a Heim Pál kórházban vannak jók,

2009. szept. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elnézést, az előző vagyok, elugrott és posztolt a válasz... :)


Szóval, gyógytornászhoz menjetek el, ha aggaszt a baba mozgása.


Egyébként mennyi idős?

2009. szept. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Egy éves, nem igazán aggódom, csak már nagyon várom. Gyógytornász semmit nem tudott kezdeni vele, nincs baja ellenben akaratos az előírt gyakorlatokat nem végzi (magától kellene segítséggel).Akkor még kb három hónap:)

Köszi!

2009. szept. 24. 14:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!