Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez így megy? Mire számítsak?

Ez így megy? Mire számítsak?

Figyelt kérdés
Tegnap délelőtt a kisbabám, aki pénteken lesz 2 hónapos egyedül akart aludni. Eddig minden altatáskor ráztam, ringattam, másképp el sem tudtam volna képzelni, de tegnap feszengett a kezemben és sírt, letettem hasra, szájába adtam a cumit (amit eddig egy kezemen meg tudom számolni hányszor fogadott el) és kb. 3 perc múlva aludt. Az esti altatáskor ugyanezt megismételte. Ma délelőtt viszont ringattam. Most akkor már egy idő után nem kellek majd neki az alváshoz? Kicsit szomorú vagyok.
2009. szept. 23. 12:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem pedig örülj,hogy ilyen ügyes a babád!Itt nagyon sokan küzdünk az ellenkezőjével....
2009. szept. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Örülj neki, mert még csak két hónapos, de én is bele estem ebbe a hibába, nekem már 6 hónapos és még mindig nem alszik el egyedül / persze az én hülyeségem miatt/. Mikor kisebb volt nekünk is volt egy idő, hogy párszor csak úgy aludt el ha letettem a kiságyba, de azóta sincs úgy, azért nálatok remélem így is marad :)
2009. szept. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem örülj, ha magától elalszik, és nem kell ringatni. Ezt majd akkor fogod jobban élvezni, ha már 10 kg körül lesz :)

Ez még nem jelent semmi érzelmi elválasztódást, ha magától alszik el, legfeljebb neked is több időd marad másra. Lesz még sok olyan alkalom, mikor igényelni fogja a ringatást és kézben elalvást, ne aggódj emiatt!

Majd ha nagyon lesz (kb. 3 hónaposan), ébredéskor meg fog ismerni és teli szájjal nevet rád, na ez kárpótol mindenért :))

Ne szomorkodj!!

2009. szept. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Azt nem tudom(sajnos),hogy így megy e ez a dolog.De,hogy nagyon IRIGYELLEK az biztos.

Szintén 2 hónapos baba folyton ringtó anyukája.

2009. szept. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ugyanez volt.

Aztán betöltötte a 7. hónapot, és újra nem bír nélkülem elaludni.

Sőt.

Aludni sem akar...

Kész kínszenvedés az altatás.


Én is szomorú voltam annak idején, hogy már ilyen önálló, de aztán megkaptam kamatostól a magamét... csak idő kérdése...

MOST aztán szüksége van rám az elalváshoz...

2009. szept. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Jesszusom nehogy szomorkodj emiatt! Ez az élet rendje, legyél ott mellette, esetleg dúdolgass, de az a jó, ha egyedül alszik el. Képzeld az én lányomat 16 hónaposan még ringatni kell, mert nem tudnám hallgatni, hogy fél óráig sírjon az ágyában (ez lenne, ha letenném, csinálhatok én bármit). És már 10 kiló!!!!!!!! Ne sajnáld, attól még Te vagy neki az Anya!
2009. szept. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2009. szept. 23. 16:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!