Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek küldjek nekik?

Szerintetek küldjek nekik?

Figyelt kérdés

[link]

amikor elolvastam egyből arra gondoltam szedek össze pár dolgot.De ,pl.hol neteznek???


2009. szept. 22. 20:47
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi,ezt olvassátok: [link]
2009. szept. 22. 20:48
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem küldenék. Szerintem ha szükség van, fordulhatnak egyszeri támogatásokért az önkormányzathoz, kaphatnak használt ruhát a védőnőknél, de nem tűnik túl hitelesnek nekem ennyiből ez a honlap.
2009. szept. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az az igazság,h egyrészt már láttam pár lehúzást ami ugyanígy nagyon szívhez szóló és hihető volt,másrészt mi is küldtünk sok mindent rászorulóknak,amit aztán megbántunk.A szüleim saját költségen autón elvittek egy hasonló segítségkérőnek kiságyakat,etetőszékeket,ruhákat-ikreket vártak,és nekünk is ikreink vannak-,akik a megbeszélés ellenére sem voltak otthon,nagy nehezen sikerült a szomszédba leadni a holmit,és utána még a szüleim érezték kellemetlenül magukat,amikor érdeklődni merészeltek,h megkapták-e a holmit,mert egy sort nem írtak,h megérkezett.(Ne értsd félre,nem köszönetet vártak,csak annyit,h magkapták.)Aztán szinte ugyanez történt újra,szintén ikreknek kértek holmikat,vásároltunk,összeszedtünk,elküldtük,ők se jelezték,h megkapták-e,az érdeklődésre csak a sértődött válasz jött,h biztosan megérkezett,nem is tudják,annyi csomag van.

Hát így eléggé elmegy az ember kedve.

2009. szept. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez olyan fura... bár első olvasásra nekem is megszakad a szívem és sajnálon őket, de ez így elég kevés... és nehezen leinformálható.

Nem akarok rosszindulatú lenni, de ha olyan kevés a pénzük akkor miből telik 4D ultrahangra, internetre...

Én abban az esetben segítenék, ha a saját szememmel meggyőződnék az életkörülményeikről és persze találkoznék a párral. Látatlanban semmi esetre sem!

Ha szeretnél nekik segíteni, szerintem először valamilyen módon győződj meg arról, hogy valóban rászorulnak-e. Bár ezt is ki lehet játszani.

2009. szept. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Újra elolvastam,és van benne egy érdekes dolog:

"nincs meg a páromnak,pár nap híján,a 3 hónapos munkaviszonya sem"

Gondolom azóta megvan.Ha ez volt az akadálya a kölcsönnek,már elhárult.Én legalábbis szívesebben vennék fel kölcsönt,mint koldulnék az interneten.

A másik dolog,h annyi pénzt talán ki tudnak szorítani-ha 4D UH-ra futotta-,h bababiziben,turiban,bababörzén vegyenek pár ruhát a picinek,aztán szülés után megkapják az anyasági támogatást,amiből meg lehet vásárolni a drágább dolgokat,mint kiságy,babakocsi.

Szóval nekem egyre kevésbé kóser a dolog,bár lehet,h én vagyok túl bizalmatlan...

2009. szept. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!MEggyőztetek!
2009. szept. 23. 15:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!