Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Küldjek nekik valamit?

Küldjek nekik valamit?

Figyelt kérdés

A lányom megy a barátjáékhoz, hosszabb időre.

Tudom hogy nem állnak jól anyagilag, ezért arra gondoltam küldök ezt azt.

Mondjuk sütök sütit, meg vinne apróságokat is esetleg.

Vagy ez így ciki lenne?

Sütit akkor is szokott vinni, ha csak egy napra megy.


2010. júl. 6. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó ötlet.Ha a fiataloknak még nincs saját keresetük,akkor vásárolj be ezt azt Te is.
2010. júl. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó ötlet. Esetleg mondd azt viccesen, hogy gondoltad ha már ilyen sokáig náluk lesz és őket boldogítja :D akkor gondoltad a legkevesebb, hogy küldesz pár apróságot.
2010. júl. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
igen küldj!
2010. júl. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom ez így egy kicsit hülyén hangzik, de tudom hogy mindig azon parázik az anyja, hogy nincs kaja.Nem mintha a lányom egy falánk lenne, vagy teljesíthetetlenek lennének az igényei.De mégiscsak ott lesz minimum egy hétig.
2010. júl. 6. 20:54
 5/5 anonim ***** válasza:
mindenképp csak olyan dolgokat küldj, amitől nem érzik esetleg, hogy "lesajnálod" őket. Nehogy megsértődjenek. Olyanokat küldj, amiket mondjuk vendégségbe is vinnál, sütit, gyümölcsöt, ilyesmit.
2010. júl. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!