Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Végleg elfogy a tejem a mensi...

Végleg elfogy a tejem a mensi mellett?

Figyelt kérdés

4 hónapos a babám és megjött a mensim. Szoptatok és egy hete már kevesebb a tejem, pótolnom kell.

Mik a tapasztalatok olyan szoptatós anyukáknál, akiknek megjött?


2009. szept. 22. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem apadt el, de megváltozott az íze, és a babám már nem fogadta el,nekünk ezért kellett tápszert enni.
2009. szept. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mi 3 és fél hónaposak vagyunk és már másodszor menstruáltam, éppen most múlt el a második és a tejem már szépen vissza is jött. Valóban megváltozik a tej íze és mennyisége, az én kisbabám pl. 1 napig el sem fogadta, így szintén tápszer kellett, de fokozatosan visszatértünk a tejcsire és már csak azt eszünk ismét. Fontos, hogy sokat kell fejni vagy szopiztatni, még akkor is, ha már üres a cici, így nem apad el a tejcsi.
2009. szept. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is megjött szülés után 2,5 hónappal. Olyankor kevesebb a tej, de gyakrabban szoptatok. Mostmár 6 hónapos a babám, eszik mást is, de még a szopi a sláger:)
2009. szept. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
14 hónapos a babám, és még mindig szoptatom. 7 hósan jött meg a mensim, de semmilyen változás nem volt a tejmennyiségben. Ugyanolyan jó étvággyal szopizott. Viszont a Te esetedben arra tippelek, hogy 4 hónaposan egy fejlődési ugráshoz érkezhetett a babád, és már több tej kell neki.
2009. szept. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a nyugtató válaszokat!

De sajnos most este már egyáltalán nem volt hajlandó szopizni, pedig volt tej a cicimben, kénytelen voltam fagyasztott tejet adni neki.

Remélem, csak rossz napja volt!

2009. szept. 22. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!