Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idősen aludt el a...

Mennyi idősen aludt el a babátok önállóan, ringatás nélkül?

Figyelt kérdés
2009. szept. 22. 16:11
 1/7 anonim ***** válasza:
A legkisebb újszülött korától így alszik, most 11 hónapos. Az elsővel az első 3-4 hónap volt nehéz, a második 6-7 hónaposan igényelte csak a ringatást, de hamar leszokott róla és onnan megint egyedül aludt el az ágyában.
2009. szept. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Születésétől fogva egyedül alszik el, se cumi, se ringatás!Sírni nem hagyom, kiveszem ,megnyugtatom, visszateszem.Most 7 hós,este vacsora,büfi,egyből alvás reggelig.Ez kb.20 perc.Nappal kb.kétszer tovább tart,párszor bemegyek hozzá, de elalszik akkor is könnyen.Miért, a Tiéd?
2009. szept. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1 éves korától.
2009. szept. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
12 hetes a babám, de egyedül max. reggel alszik el. Este pedig bealszik evés közben. Napközben el kell ringatnom ami kb. 30 perc. Jobb esetben 10 perc. Különben ordít. Csak hát egyre nagyobb a súlya....
2009. szept. 22. 18:36
 5/7 anonim ***** válasza:
soha nem ringattuk.
2009. szept. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
10 hónapos kora óta, szinte egyik napról a másikra nem igényelte. Én szerettem ringatni, altatni, jó volt összebújni...:)
2009. szept. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
kezdettol fogva, soha nem ringattam, nem kocsiztattam ot, viszont mindig igényelte, hogy mellette maradjak, míg elalszik, ez 5-10 perc.
2009. szept. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!