Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy csináljam? Van egy 17...

Hogy csináljam? Van egy 17 hónapos kisfiam. Eddig valahogy mindíg meg tudtam etetni, kivéve akkor amikor a foga jött, mert nem volt étvágya.

Figyelt kérdés
De most pár hete 1-2 hónapja egyszerüen eszik 4-5 falatot és többet nem hajlandó.Emiatt a déli alvás egyszerüen katasztrófa(2.5 óra helyett 1-1.5,és elaludni sem tud úgy mint eddig)és reggel is fent van már korán,láthatólag azért mert éhes.Van amikor 3-4 félét főzök neki,és egyik sem ízlik,ahoz meg már nagy hogy baby ételt egyen.Vagy vegyek neki? Mert azt biztos megenné,de nem kellene már a felnőtt kajákat ennie?Tanácstalan vagyok.Ja reggel meg este megissza a kakaóját azzal nincs gond.
2009. szept. 22. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 16 hónapos.Ő is mostanában keveset eszik de én a rágófogára tippelek ,hogy az nől.Szerintem baby ételt is adhatsz neki mert azt legalább megeszi.Van olyan ami 1-3 éves gyerekeknek való.Azén fiam éjjel is felkel mert még szopik 4szer 5 ször is.
2009. szept. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
14 hónapos babám most ezt csinálja, pont úgy, ahogy leírtad kb. 2 hete.Neki a fogai jönnek és bízom benne,ha kibújnak, minden visszaáll a régi kerékvágásba.
2009. szept. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy válaszoltatok.semmi nem utal fogzásra,Anyósom ma majdnem fejenállt neki és úgy ette meg az ebédjét,ha valaki nem foglalkoztatja folyamatosan akkor semmit nem eszik.Csak az a bökkenő hogy jön heteken napokon belül a kistesó,és ha ez így megy el fog fogyni.Mondjuk nem egy nádszál,de azért aggasztó.
2009. szept. 22. 21:19
 4/4 anonim ***** válasza:

csinálta az én fiam is egy ideig, aztán rájottem, hogy a darabos ételekkel van baj ( a reggeli joghurt vagy uzsis gyumolcspuré mindig elfogyott), valoszínuleg a foga miatt. durvára turmixoltam, ugy nem volt gond, szoval a foga lehetett...aztán átment rajta, szerencsére, ujra eszi a "felnott" tálalásu "felnott" kajákat.

nem lehet, hogy sok neki az uj íz, ujdonságok?

esetleg ha adnál a kezébe kiskanalat, hogy o is probálkozzon, lehet tetszene neki és szívesebben enne...mi most itt tartunk, azota semmi gond nincsen.

ha végképp semmi, megér egy probát az uveges bébikaja is, legalább fogod látni, milyen állagu, darabos ételeket enne szívesen.

csak néhány otlet,ami eszembe jutott...

2009. szept. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!