Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem értem!? 5 hetes babám...

Nem értem!? 5 hetes babám eszik 50-60g tejcit, majd neki áll rugdalódzni, rángatja a fejét, mintha idegesen keresné a cicit, pedig ott van a szájában, csak nincs becsukva a szája, majd kb 20 perc mulva folytatja az evést?

Figyelt kérdés
Miért csinálja ezt? Másnak is csinálja?
2009. szept. 22. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is csinálta ezt ennyi idősen amikor kevesebb tejcim volt és csak nehezen jött ki a vége. Ugyanúgy evett egy darabig, abbahagyta, majd elkezdte jobbra-balra rángatni a fejét, holott ott volt a szájába a cici. Szerintem olyankor már nem érzik a tej illatát, ezért nem "kapnak" rá. Én újra próbáltam egy 10 perc múlva, akkor már meg volt:-)

A szoptatás egy türelem játék. Mindig lesz valami...

Csak türelmesen:-)

Ha szépen gyarapodik a súlya nem kell amiatt aggódnod, hogy egy alkalommal mennyit szopik. Ha egy alkalommal kevesebbet eszik, akkor hamarabb fog újra cicit kérni. Én rugalmasan etettem a babámat, nem is volt soha gond a táplálásával.

Üdv!

2009. szept. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is csinálta, ilyenkor megpróbáltam fekve szoptatni, de ez sem mindig jött be. Aztán azt csináltuk még, h. mikor nekiállt rúg-kapálni, sétáltam vele egy picit, h. megnyugodjon és folytatta az evést. Mondjuk én addig nyüstöltem, míg meg nem ette az adagját, igaz eléggé idegtépő időszak volt, de nem találtam rá én sem más megoldást, mint türelem.

Most már 4 hónapos és most szinte ugyanúgy rugdos evés közben. Azt mondják, ez már így is marad... Hát én azért remélem, hogy nem.

2009. szept. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem akkor csinálja ezt, ha közben büfizni akar. Próbáld meg, hátha az a baj, én is nehezen jöttem rá.
2009. szept. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Próbálkozok a praktikákkal! :)
2009. szept. 22. 18:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!