Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adtatok a babátoknak,...

Mit adtatok a babátoknak, amikor már véglegesen nem volt többé hajlandó megenni a tápszert, de még nem volt 1 éves sem?

Figyelt kérdés
Kislányom 8 hónapos, és most jutottunk erre a szintre. Minden létező tápszert kipróbáltam már kombinálva mindeféle létező cumisüveggel, ízesítettet, simát, aztán friss gyümit turmixoltam bele (barackot, körtét), így ette egy darabig, de most már ez sem tetszik Neki. Mivel lehet kiváltani a tápszert, ha lehet egyáltalán? Mert ugye még hátravan pár hónap addig, amíg elkezdhetem a tejet, kakaót, és ilyesmiket. Amúgy az étrendünk a szokásos 3 tápszer és két főzi lenne, napközben még gyümivel, mint nasi, de a tápszer most úgy tűnik végleg kiesett a pikszisből....
2009. szept. 22. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:
tejpép (sokféle van), natúr joghurt gyümölccsel összekeverve, lassan túró, sajt. a tejtermékek ugyanazt tudják szerintem. sokan azt mondják, kecsketejet is meg lehet próbálni.
2009. szept. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

10órai gyümi,

délben főzelék

uzsira joghurt

vacsira tejpép

én így oldanám meg.

a reggeli tápszerivásra sajna nincs ötletem.

2009. szept. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja, azt kihagytam, hogy nem eszi meg sem a tejpépet, sem a tejbedarapépet, egyedül a Mildibé tejberizsét eszi meg, de azt sem mindig. Rendes natúr joghurtot is adhatok már neki? Igazából az okozza most nekem a gondot, hogy mit adjak Neki reggelire, uzsonnára, meg lefekvés előtt. Mert ebédre és vacsira főzeléket eszik, meg délelőtt gyümölcsöt, de a reggeli/uzsi/"utóvacsi" az most nagy kérdés.
2009. szept. 22. 13:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen,bevezetheted a natúr joghurtot.Először keverj egy-két kanálnyit a gyümölcshöz,ha nincs kiütés,akkor emeld az adagot.Túrót is adhatsz gyümölccsel keverve.De kaphat már ízesített joghurtot is(ha nem vagy nagyon aggódós:)))Vaníliás krémtúrót,gyümölcsös túróhabokat.Hirtelen ennyi.
2009. szept. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
OK, köszönöm a tippeket. Nem vagyok túl aggódós szerencsére, meg más választásom úgysem nagyon maradt, mint adni Neki olyan dolgokat is, amit elvileg nem kéne még. Köszi mégegyszer. :-)
2009. szept. 22. 15:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!