Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Három hónapos baba evés után...

Három hónapos baba evés után miért sírhat?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy nézelődne, és ezért fekve nem jó neki? Hiába gagyarászok neki, vagy mutatgatok játékokat, cumizik, de a cumit se fogadja el. Éhesnek sem éhes már, kibüfizte magát, tiszta a pelus és sír. Egy-két másodpercre figyeli amit énekelgetek stb, de aztán újra sír. Felveszem, semmi baja, leteszem, újra kezdi. Ez lehet a baj? De akkor hova tegyem? Hárman vannak, muszáj a másik kettőt is megetetni, stb. .
2009. szept. 22. 09:55
 1/7 anonim ***** válasza:
az én lánykám azért sírt,mert még evett volna a büfi "helyére":)
2009. szept. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tippek: hasfájás. Álmosság.
2009. szept. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk a hasfájás az oka. 3és fél hónaposak vagyunk.
2009. szept. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia, nalunk egyanez a helyzet. Eves elott infacolt adok, amitol talan jobban megy a puki, megis eves kozben is felre fordul, sir 1 kicsit, aztan enne meg, de meggondolja magat, ujra elfordul , majd felem fordul de nem eszik csak sir.Ja es kb 4-10percig eszik es vege. Bofiztetni szoktam kozben, tornaztatni a labat, hasat simizni. Eleg hosszadalmas dolog, de neha sikerul meg 1 (!) perccel tovabb ennie a bofi utan. Remelem kinovi,mert kezd nagyon aggasztani hogy nem birom szopiztatni. Amugy fekve szopiztatom legtobbszor,neha napkozben ulve is. Remlem tudtam segiteni. Kitartas!
2009. szept. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Gondoltam már én is a hasfájásra is, de az lehet, hogy az első 2 hónapban hasfájósak voltak, utána elmúlt. Már nem adtam nekik semmit ellene, nem is volt gond, de most újra kijön? Hát igen, azért idegörlő, mert hárman vannak, és sokszor egyszerre kezdenek el sírni, hogy éhesek, egyet megetetek, közben kettő sír, aztán jön a következő, aki még nem evett azért sír, aki meg már evett, ő is sír... Szóval csak sírnak, sírnak. De azért lekopogom, a mai nap eddig csodálatos!!! (de ez a sírósság is csak két-három napja volt, de olyan soknak tűnik)

Remélem, nálatok is lesz megoldás!

2009. szept. 23. 12:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Oh neked 3-as ikreid vannak :) jaj de edes kitartas nektek.remelem van jo segitseged :)
2009. szept. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen, hármasikrek. És kiderült, mi a probléma, vagyis úgy gondolom, kiderítettük. 1. be van duzzadva az ínye, lassan jön a foga, a másik pedig nem ízlett neki a tápszer (egyik pillanatról a másikra) és most egy kicsit édesítve már csúszik neki, és nem is sír. Először cukroztam, most gyümölcslével van édesítve. Nagyon bejött neki! Végre legalább nem fog fogyni!!!
2009. szept. 25. 14:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!