Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az érdekelne hogy más babája...

Az érdekelne hogy más babája is nagyon nyálzik? Az Én kisfiam 11 hónapos 6 foga van és kb két hete annyira nyálzik hogy naponta többször át kell öltöztetnem. Normális dolog ez vagy keressem fel a gyermekorvost?

Figyelt kérdés
2009. szept. 22. 08:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk is ez van, szerintem normális. Sajnos folyamatosan jönnek a kis fogacskáik. Arra figyelj, hogy ilyenkor több folyadékot igyon.
2009. szept. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Inni sokat iszik és az evésével sincs gond de ez a nyálzás nem egyszerű.Mikorra fog ez csökkenni? Nagyon félek hogy megfázik mert annyira nyálas lesz a kis mellkasa.
2009. szept. 22. 08:17
 3/5 anonim ***** válasza:

15,5 hós a fiacskám...ismét használunk előkét, annyira nyálzik időnként...már amikor hagyja. Ha nem, marad az átöltözés. Szóval normális, ne izgulj:)

8 fogacskánk van:):):)

2009. szept. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi 7 fognál tartunk és komolyan mondom ennyi nyálat még életemben nem láttam, még a kis álla is kipöttyösödött tőle, napi 3-4x ruhacsere. Most lesz 12 hónapos és ez már 5 hónapos kora óta van. Szerencsére neki csak ennyi fogzási tünete van. Még nem fázott meg soha a nyálas póló miatt.

2009. szept. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm most már megnyugodtam hogy nem csak nálunk van ez így és nekünk is csak ennyi a fogzás tünete.Nem sírt még éjszaka miatta egyszersem.Akkor még egy darabig marad a napi sokszori átöltöztetés.
2009. szept. 22. 10:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!