Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehetséges? Hogy az espumisan...

Lehetséges? Hogy az espumisan már hatástalan legyen?

Figyelt kérdés
2 hónapos a babám és eddig alkalmanként, ha olyant ettem (pedig vigyáztam) jött a hasfájás. Ilyenkor használtuk az espumisant és jó volt. Legutóbbi két esetben már nem volt hatásos, nem hatott. Volt így ezzel más is? Mire váltottatok?
2009. szept. 21. 23:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi is hasznaltuk az Espumisant, de en minden etkezes utan v utan, vagyis inkabb 5x5 cseppet adtam neki.NEM HASZNALT! Most infacolt hasznalunk. Van hogy elfelejtem beadni vagy nincs keznel es ujra faj a hasa a babamnak. Az a baj hogyha hasfajos(kolika v belgorcs) sajnos keves dolog segit. Probalkozz mas szerekkel is, es majd kitapasztalod mi a jo a TE babadnak :) sok sikert.
2009. szept. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

MI az összes ilyen szert végigjártuk, mert egy darabig volt hatásuk,aztán már nem.

A végén a GripeWater-nél álltunk meg, a mai napig kel adnom neki, de már csak napi 1x, nem minden étkezésnél...épp leszokóban vagyunk.

2009. szept. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekünk egyik sem vát be csak a doki által felírt papaverin folyadék. 3 hó-ig volt hasfájós.
2009. szept. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is elvesztette hatását az espumisan. Mikor mondtam a dokinak, hogy visítva pukizik és kakil a kisfiam, akkor írta fel a papaverines görcsoldót. Az enyhített a panaszokon. Az én fiamnál is 3 hónaposan szűnt meg a hasfájás. Kitartás!
2009. szept. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy vagyont költöttünk espumisanra, de sztem csak engem nyugtatott meg a tudat. A babámnak akkor fájt a hasa ha tejet ittam, meg még kitudja h mitől, már mi kinőttük 3 hónap volt a vízválasztó.Most 6 hónapos, és a minap taliztam egy kismamával, aki azt mondta, hogy a gyógyszertárban kevertetett valami pár száz ft-os szert és az nagyon jó volt. Én meg visszagondoltam, hogy hetente ezreket költöttünk espumisanra annó, mert azt mondták ,hogy csak akkor hat ha rendszeresen adagolom.
2009. szept. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nekünk espumisan, infacol nem volt jó, váltottunk gripp vater, és papaverin görcsoldó mindkettő jó, a papaverines eleinte

nem volt jó de keveset adtam neki, abbol is 5 ml kell mint a gripp vaterből, igy már az is hatott én felváltva adtam a kislányomnak, most 5,5 hós és csak ritkán kell, kb 4 honapig volt rá szükségünk, 4 hos korától eszik bébiételt és nem szokott fájni a pocija, van hogy többször is kakil naponta.

2009. szept. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!