Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nyöszörög egész nap az...

Miért nyöszörög egész nap az 5 hónapos fiam?

Figyelt kérdés
Néhány napja nyöszörög nap közben a fiam. Hiába van ölben,vagy játtszunk vele,akkor is csinálja.Csak ha eltereljük a figyelmét mókázással, vagy ha sétálunk vele,mutogatunk neki új dolgokat akkor nem csinálja ezt.Aggódom hogy valami baja van. Tegnap már fájdalom csillapítót adtam neki, lehet bután hangzik,de gondoltam ha fáj valamije akkor abbahagyja így. De nem. továbbra is csinálta. Őrjítő tud lenni egy idő után. Most neki ez újdonság lenne,vagy nem jó a közérzete,valamit jelezni akar,???mi ez?enni sem nagyon akar, esetleg a foga bántaná?nem érzem még hogy bújna a fogacska.
2009. szept. 21. 22:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Mikor nálunk ez volt 5 hónaposan (ennek már négy hónapja), akkor babakocsiba tettem és irány a külvilág. Ott mindig lenyugodott. :) Lehet, hogy csak új élményekre (helyszínekre) vágyik. A mai napig 5 percenként váltogatjuk a lakás helyiségeit, mert egy helyet 5 perc alatt megún. :(
2009. szept. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az enyém is ezt csinálja, mint egy rossz öregasszony :)

És nála a foga miatt van, tuti. Ha nagyon mókázunk, vagy bekenem az ínyét dentinox-szal, akkor kicsit csendben van, de utána újból megy a nyöször. Meg lehet szokni, az enyém már három hete csinálja.

2009. szept. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk a fogzás kezdődött így. 3 hét is beletelt mire egyik napról a másikra megláttam, hogy felszakadt az ínye és még 1 hét mire kibújt a fogacska. Kezd el adni neki a chamomilla vulgarist. Sok kellemetlenségtől megóvhatod vele magatokat!
2009. szept. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!