Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos babám éjjeente 3...

5 hónapos babám éjjeente 3 órától nyöszörög, miért? (lent)

Figyelt kérdés
9kor kap 260ml tápszert, 3 tól felkel cumiért nyüszögni és utána már csak fél-1órákra alszik vissza és reggel 6tól kuvikkol! Napközben szépen megeszi az adagját, 2x alszik, 10-12-ig és 14-16-ig. Mit tegyek hogy csendben végigaludjon? 1 szobában vagyunk és így egy nem leányálom.
2010. okt. 11. 07:53
 1/4 anonim ***** válasza:

én is írhattam volna ezeket! mi 6 hósak vagyunk és nálunk a foga miatt van így, de már hegyesedik ki és duzzadt is az ínye stb. így é már biztos vagyok benne, de mikor 3 hete elkezdte ezt, holott előtte átaludta az éjszakát, akkor még én sem tudtam, mi van.

nem tudok segíteni, hogy mit tegyél, mert nekünk nem használ semmi, se kúp, se gél, se nurofen, és én ráadásul, amíg nem voltam biztos benne, hogy fog, addig nem is mertem semmit használni.

2010. okt. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet fogzás? Nyáladzik a kis szerelmem rendesen, de még sehol semmi!
2010. okt. 11. 08:11
 3/4 anonim ***** válasza:

nálunk is így kezdődött, először csak nappal voltak nyügizések, éjjel aludt, de nagyon nyáladzott már akkor is, (most még jobban), és rágta a kezét, kis ujjait.

hetekig kételkedtem én is, hogy fog! aztán elkezdte az éjszakázást, és addig, amíg nem éreztem semmit az ínyén, én sem voltam benne biztos, hogy az.

kezdjétek el a chamomilla ch15-öt napi 2x5 golyót kell pici vízben feloldani és odaadni neki.

mi most kezdjük, remélem használni fog.

2010. okt. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Esténként néha kap chamomilla-t, valamelyest megnyugtatja! Egyfolytában a szájában a kis keze, de még nem látok semmit. köszönöm a tanácsokat!
2010. okt. 11. 09:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!