Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most ilyenkor mi van?

Most ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
6 hónapos fiam 8700gr körül van,már elkezdtem a kóstolgatást,este 8-9 körül alszik és vagy éjfél vagy 1 körül felkel,ilyenkor szopizik.Eddig rendesen aludt tovább,de mostanában ezután az éjjeli kelés után 2 óránként felkel.Mindenki azt mondja és nekem már lelkifurdalásom van, hogy valamit elrontottam, hogy egy ekkora gyereknek nem szabadna már felkelni.És igazából nem az bánt amit mondanak, hanem ahogy mondják.Még nem alussza át az éjszakát?( a hangsúlyt sajnos nem tudom, hogy leírni,de gondolhatjátok)Most akkor tényleg én rontottam el?És mitől alszik ilyen rosszul?
2009. szept. 21. 21:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nekem most 9 hónapos a kislányom, és még nem aludt át egy éjszakát se, és együtt alszunk. Mostanában meg pláne sokszor kel, mert jön a foga szegényemnek. Nos, mit mondjak, hulla vagyok gyakran, mert a háztatrátsban is helyt kell állni, meg ha ő este lefekszik is 8-kor, én nem, mert hiába fáradt az ember, kell egy kcisit olvasni, vagy házaséletet élni, stb. ugye. De nagyon anyás a babám ,próbáltam leszoktatni a Suttogó módszerrel, hát nem ment, csak a cici és a cici. Úgyhogy most ez van, majd csak túléljük ezt is. Ez az anyák sorsa, nem könnyű, de olyan édesek, hogy megéri százszorosan az erőfeszítést! :)
2009. szept. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!