Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lesz az óraátállításkor?

Mi lesz az óraátállításkor?

Figyelt kérdés
Első babás vagyok, a tavaszi átállításkor még nagyon pici volt, akkor semmi gond nem volt, most viszont olyan szépen beállt a napirendünk, most teljesen szét fog csapni mindent? Hajnalban kelünk, és este meg már nem fogjuk tudni ébren tartani?
2009. szept. 21. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Semmi küli nem lesz, hidd el, én is paráztam első babásként, picit húzni kell az időt!

Hamar megszokja, nyugodj meg!!!

2009. szept. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mi eddig 2-t vészeltunk át, most másfél éves a fiam. semmi kulonos nem volt, 1-2 napig volt pici zavar a napirenddel, de aztán maga beállította mindig az uj korulményekhez, onnét fogva minden ment megint simán. ezen meg nem csodálkozhatunk, hisz engem magamat is megvisel általában, egypár napig aluszékonyabb vagyok...
2009. szept. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ez az, én is ettől félek. Nálunk nem megy az idő húzása, pontban hétkor egyszerűen ha nem fürdetjük, akkor utána kezelhetetlen. Sír, dörzsöli a szemét, nem tudjuk lekötni. Nekem is nagy dilemmám ez, ha valakinek van jó tanácsa, engem is nagyon érdekelne.
2009. szept. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!