Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől félhet babám a víztől?...

Mitől félhet babám a víztől? Mi történhetett?

Figyelt kérdés
4-5 napja elkezdett félni, sírni ha fürdünk az öltözés utána meg ordítás. Eddig is sírt fürdés utáni öltözésnél, de ez most ordítás. Ja és kapaszkodik a kád szélébe is annyira fél. Próbáltam másképp, bohóckodtam, megengedtem, hogy forgolódjon azt csináljon, amit akar és mégsem jó sehogy sem. Lehet a foga miatt ilyen? Mozgolódik nyügi. Ez befolyásolná a félelmét, vagy rosszat álmodhatott vízzel? Mit tegyek?
2009. szept. 21. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem volt meleg a víz?
2009. szept. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem írtad,hogy milyen idős a babád!De szerintem pár napig ne fürdesd,hanem csak töröld át nedves pelussal.Ha nagyobbacska,akkor segíthet is.És ha megint próbáltok fürdeni,akkor csak nagyon kevés vizet tegyél.De ha megírod mennyi idős,akkor lehet,hogy tudnék még ötleteket.
2009. szept. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem is ezt csinálta 1-2 hónaposan hetekig üvöltött a vízben meg utána is.

Ezt sok baba csinálja.

Miért? Azt nem tudom.

Utálják a macerát, tény, de szerintem nyugodtan fürdesd, az legyen amit te akarsz és ne az amit kihisztizik a baba.

Egy idő után abbahagyja!

2009. szept. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utlsó válaszolónak teljesen igaza van.
2009. szept. 22. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
5 hónapos a babám. Köszi csajok a választ
2009. szept. 22. 09:57
 6/7 anonim ***** válasza:
23:06 vagyok, a fürdés utáni hiszti a mai napig megvan, 15 hónapos lesz jövőhéten, de most már azért mert nem akar kijönni a vízből. :)
2009. szept. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az én 6 hósom is kapaszkodik a kád szélébe, de nem fél, hanem a foga jön, és folyton rágna valamit, és fürdetéskor valamiért a kád oldalát eszi:) a fürdés utáni öltöztetés nálunk csak akkor járt ordítással, ha már nagyon fáradt volt, de amióta a fogai jönnek, azóta fáradtabb és nyűgösebb ilyenkor is.
2009. szept. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!