Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1.5 éves babának (nagyon...

1.5 éves babának (nagyon rajzolós), melyiket érdemesebb megvenni?

Figyelt kérdés

Ezt: [link]

vagy ezt:

[link]


2009. szept. 21. 19:53
 1/10 anonim ***** válasza:

sztem az elsőt:)

de minek egy másfél éves gyereknek ilyen drága cucc...

2009. szept. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem ugyan mind a kettő tetszik, de ezt én inkább nagyobb gyereknek venném meg. Az én lányom most volt egy éves és nagyon érdekli őt is a ceruza. Én vastag zsírkrétát veszek neki ami bababarát, nem törik és nincs benne káros anyag. De esetleg ez most jutott eszembe, vannak olyan táblák aminek lába is van, lehet rá rajzolni, és vizes szivaccsal le lehet törölni.
2009. szept. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ami állványos, azt még nem éri el. Azért szeretnék neki venni, mert most is a járólapon térdelve rajzol egy papírra. (Most lesz a névnapja)
2009. szept. 21. 20:12
 4/10 anonim ***** válasza:
Semmi szüksége rá egy ilyen kicsinek.Ha nincs helye,inkább vegyél neki kis asztalt + kis széket-pl Ikea-,akkor le tud ülni,és van helye dolgozni,rajzolni,gyurmázni,játszani.
2009. szept. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Felesleges. Az én lányom is imád rajzolni. Már telerajzolgatott rengeteg füzetet, amiket szeret, mert lapozgathatja is. Vettem neki rengeteg szinest, mert a zsírkrétát megeszi a filccel mindenfelé firkál, ha nem figyelek, így maradt a színesceruza és egy kis műanyag tartóba tettem neki bele. Imádja ki-bepakolgatni, hordozgatja a füzeteit és a dobozkát a ceruzákkal... Tehát én nem vennék ilyesmit, mert még tönkreteszi, másrészt van filc is és én sajnálom a bútoraimat és a falat :( A kicsikém nagyon kreatív ilyen téren, a ceruzát pedig le tudom radírozni, mert ha nem figyelek piszkoskodik.

Kintre pedig kapott krétákat és az udvaron a járdán, a bejárón alkothatott :). Ami szintén tökéletes még egy ilyen kicsinek.


20 hós baba anyucija

2009. szept. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%

Ne tegyél fel ilyen kérdést, mert itt mindenkinek minden drága. És úgyis azt mondják, hogy felesleges.

Ami 500-nál többe kerül az drága nekik.


Vedd meg neki amelyik jobban tetszik neked!

Jó rajzolást a picurnak!

2009. szept. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az első szerintem szuper azt venném meg,

a második már nagyobb gyereknek való mivel már körbe kell rajzolni amit kivetít a masina :)

EGyébként ha az én lányom is fog szeretni rajzolni tuti megveszem én is!


Tegnap találkoztunk egyik ismerőssel, másfél éves lánya lepattant a bicajról amit az anyukája tolt de ő már hajtja, oda jött a babakocsihoz, kivette a cumisüveget lentről, levette a kupakjákt s a lányom szájába nyomta hogy megitassa. 6 hónapos lányom ivott is, a kislány meg beszólt neki Szépen igyál :D nagyon aranyosak voltak, megitatta az összes teát lányomba tömte majd elrakta a cumisüveget pelussal megtörötle a száját vissza pattant a bicajára s ő is ivott.


Ezt csak azért mesélem el, mert ilyen gondoskodó beszélő másfél éves kislányt még nem is láttam! Na ha ilyen lányom lesz, még 20.000. ért is veszek neki babát cumisüveggel :D)


Nem minden másfél éves értelmes annyira hogy ezt kitudja használni,mármint a táblát, de van pár olyan okos ügyes kigyerek aki értékeli nem teszi tönkre s használja is az ilyenfajta játékokat már idő előtt, ha úgy gondolod a te picid is már értékeli nyugodtan vedd meg.

Ahogy mostanség elnézegettem a játék árakat, minden valamire való játék 6000 ft környékén kezdődik, szóval nem vészes az ára. Ha mevennéd a papírt krétát filctollat ceruzát táblát, szerintem ugyan ennyi lenne az ára!

2009. szept. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. szept. 22. 09:22
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem is még túl komolyak neki. 4 éves kortól ajánlott nekik. Találtam viszont pár dolgot, nézd meg ezeket is. Ezek már 1-2 éves kortól ajánlottak, és olcsóbbak is. Akár 2-t is vehetsz, ha annyi pénzt szánsz rá.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2009. szept. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, tényleg jók!
2009. szept. 22. 15:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!