Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy éves a kislányom, mikortól...

Egy éves a kislányom, mikortól ehet kinder pinguint? Illetve csokit? Nem akarom édességekkel tömni de időnként adnék neki csak félek az allergiától!

Figyelt kérdés
2009. szept. 21. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia...az én lányom 13 hónapos, és mind a kettöből kapott egy harapással. Sajnos ízlett neki :-) de ha én eszem ilyeneket addig tőle sem tilhatom el teljesen, nem lenne szép. Nekem kellene leszokni elsősorban azt hiszem. :-))) de hát imádom a kinder pinguit
2009. szept. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is nagyon nagyon szeretem és épp ugy jártam mint te:)sztem nem lesz semmi baja tőle én is adtam ma neki egyszerüen imádja:)azért is tettem fel a kérdést mert nem tudom csokis dolgokat mikortól lehet adni és itt nem a fogacskája miatt kérdeztem hanem allrga miatt!Köszike a választ !
2009. szept. 21. 21:45
 3/3 anonim ***** válasza:
én a 14 hónapos kislányomnak a kinder mézes tejszeletet adom néha. imádja és jól el tudja nyammogni, mert nagyon puha. semmi baja nem lett tőle, pedig tejet eddig nem kapott még.
2009. szept. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!