Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudnék elmenni ünnepeln...

Hogyan tudnék elmenni ünnepelni, hogy ne legyen gond?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm lánybúcsújára készülünk. 11 hónapos babám még reggel-este szopizik. Soha nem próbáltam neki cumisüvegből adni a tejcsit, most viszont nagyon jó lenne, mivel szeretnék alkoholt inni aznap. Sosem fejtem, így az anyatej üvegből való pótlása kilőve. Tápszert volt, hogy kapott, ímmel-ámmal, de elfogadta.

Mivel vacsit és reggelit is kap, szerintem már csak érzelmi kötődésről van szó a cicihez. És mikor szoptathatok újra, ha éjjel iszom? Na és mi lesz a tejcsivel a ciciben? Aki volt hasonló helyzetben, hogyan alakultak a dolgok?

Köszi


2009. szept. 21. 19:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha redukálod az ivást mondjuk pezsgőre vagy borra,esetleg sörre,(tömény égetett szesz nehezebben távozik)és éjfél után nem iszol alkoholt akkor szerintem szoptathatsz reggel.Kérdés hogy mennyit akarsz inni?
2009. szept. 22. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Töményt nem iszom soha, sört igen. Szerintem 2 után már nem innék, addig is max 5-6 korsó fogyna el - megjegyzem nem vagyok alkesz, mindez este 8tól. Csak ettől meg annyi lesz a tejem, hogy szét fog durranni a cicim, nem igazán fejtem még ki, végülis ha 3-4ig kibírná otthon már csak kivarázsolnám a nagyját..... szerinted?
2009. szept. 22. 15:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!