Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős korig adtok még...

Mennyi idős korig adtok még bébiételt babátoknak?

Figyelt kérdés
Mármint arra vagyok kiváncsi, ha babátok már nagyobb kb. másfél két éves és ti, mint szülők megkivánjátok mondjuk uzsonnára vagy vacsorára a gyrost, kínait, akkor mit adtok babátoknak? Bébiételt?
2009. szept. 21. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Az enyém 26 hós. Törekszem mindig azt enni, amit ő. De naponta egyszer húst is kap, mi nem mindig eszünk húst. Ilyenkor kap bizony húsos menüt, amit általában én készítek neki. Bár egyre ritkább, hogy főzelékképp. A bébiételekből én a Nestlé Junior szeretem neki adni, elég darabos étel, sok alapanyag van benne, és ő hadd egye csak már nagy, eheti, csak azért ez a legdrágább is. Ez a hátránya. És ha épp utazunk, akkor is hasznát veszem.
2009. szept. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom pontosan 1éves korában azt mondta hogy eddig és ne tovább.Nos azóta pontosan ugyanazt eszi amit mi,ha hús leves van akkor azt ha káposztás tészta akkor azt stb.Délután szoktam neki főzni tejbegrízt csak miatta!Estére pedig még mindig (lassan 2éves)Milupa tejitalt iszik az inmunrendszere miatt!
2009. szept. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kisfiam 16 hós múlt,és még eszik bébiételt.Azt is eszi,amit főzök,de ezeket is szereti.Most több üveges kaját eszik,mert jönnek a fogai,érzékeny az ínye,és csak ezt hajlandó megenni.Vissza kellett térnem az üveges gyümölcsökre is,mert a normált nem eszi (most)meg.Abból olyat veszek,ami babakekszes,vagy teljes kiőrlésű gabonát tartalmaz,mert laktatóbb.De ha gyrost veszünk,abból is adunk neki(pitát és húst)ha kínait,akkor a tojásos rizsből kap.
2009. szept. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
19 hós és a gyümölcsöt nem hajlandó megenni, de az üvegeset igen. Sztem a semminél jobb.
2009. szept. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!