Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha elkezdett folyni a 2...

Ha elkezdett folyni a 2 hónapos babám nyála, valószínű, hogy lassan kibújik egy fogacska?

Figyelt kérdés
2009. szept. 21. 11:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyálzástól számítva még akár 3-4 hónap is lehet, mire jön a fogacska. Persze az már belül dolgozik.
2009. szept. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
8 hetes kora óta folyik nagyon a nyála. most 4 hónapos és még semmi, de szerintem már készülödik, mert nagyon nyügi.
2009. szept. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. :)
2009. szept. 21. 11:23
 4/7 anonim ***** válasza:
nekünk is 2 hósan kezdett el folyni a nyála...ez egyre dúrvább, sokszor özönvíz szerű méreteket öltött, amikor is végre a múlt héten kibújt az egyik majd a másik alsó fogacskája :) (szept. 1-jén lesz 5 hós a drága) :)
2009. szept. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak is kb ekkor kezdett el folyni a nyála,7 és fél hós és a múlt héten bújt ki az első fogacska
2009. szept. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Minden kisbaba már 2-3 hónapos korától kezdve nyálzik, és 5-6-7 hónaposan bújnak ki az első fogacskák. Az én kisfiamnak 6 hónaposan jött egyszerre az alsó kettő.
2009. szept. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a válaszát! :)

Csak kicsit meglepődtem,mikor csak nyálat láttam,és nem büfit.. :)

De akkor jól van..még odébb lesz ez a fogacska.. :)


További jó babázást mindenkinek!!! :)

2009. szept. 22. 12:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!