Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aggódjak emiatt? Tapasztaltato...

Aggódjak emiatt? Tapasztaltatok hasonlót?

Figyelt kérdés
Kislányom 6 hetes. Reggelente a hajnali és a déli étkezések ideje alatt alvás közben nagyon erősen nyom, erőlködik, szinte folyamatosan, néha pityereg, de nem ébred fel. Ilyenkor azonban nem produkál székletet. Infacolt adok neki, tornáztatom, ma szopi előtt hasmasszázs krémmel masszíroztam a hasát, megtornáztattam, de hatástalan. Egyébként naponta többször van széklete, ami híg, nem krémes. Tápszeres pótlást szükség esetén kap.
2009. szept. 21. 09:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj, az én babám is ilyen erőlködős. Nem mindig a kakival vagy pukival küzd, néha az izmait erősíti, tornázik. Idővel múlik, enyhül a küzdelem. A lányom 3 hónaposan már csak elvétve erőlködik.
2009. szept. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
sEmmi baja. Kakit gyárt, mikor igy erőlködik, amiből csak órák mulva lesz eredmény:)
2009. szept. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. szept. 21. 09:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!