Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy fogjam a lábát, hogy ne...

Hogy fogjam a lábát, hogy ne sírjon pelenkázásnál?

Figyelt kérdés
Az új pelenkát csak úgy tudom a pici alá tenni, ha megemelem a fél testét a lábainál fogva. Ilyenkor mindig sírás van; lehet, hogy azért, mert fáj neki? Temészetesen csak egy kézzel tudom a lábait emelni, ezért a két lába egymáshoz szorul és rajtuk függ a fél testének súlya. Lehet, hogy ezért sír? Vagy csak nyűgös amiatt, hogy nyugton kell maradnia a pelenkázás idejére.
2009. szept. 20. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Sztem az utóbbi :O)
2009. szept. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A feneke alá nyúlj, és így nem kell a lábánál fogva megemelned! Egyik kezeddel alányúlsz, megemeled, másikkal mehet alá a pelus! Nekünk bevált! Végülis, nem csirkevágás! :-)
2009. szept. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem nem fáj neki, szinte mindenki így pelenkázza a csemetéjét - de nem kell összeszorítani a lábait

hogy fogod meg?

úgy célszerű, hogy a felfelé fordított tenyereddel villásan fogod meg - egyik lábacska a nagyujj és a mutató ujj közt, a másik lábacska a kisujj és a gyűrűsujj közt - így biztos nem szorul össze a lába


ha te is így fogod, akkor inkább zavarja, hogy nyugton kell maradni "le van fogva"


mennyi idős amúgy?

2009. szept. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
7,5 honapos. Igen en is igy csinalom..fura lenne, ha fajna neki, hisz meg veletlen sem szoritom meg. Csak azt gondoltam,h az rossz erzes,h mikor megemelem a labat akkor nem kis sulyt is emelek vele...
2009. szept. 21. 15:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!