Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon drága a ha-s tápszer,...

Nagyon drága a ha-s tápszer, ha megpróbálom a simát adni, milyen jelek lehetnek ha nem bírja?

Figyelt kérdés
2009. szept. 20. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha nagyon kicsi a babád (0-4 hőig) csakis ha-s tápszer adható neki, ha drága , ha nem. Megeszi, de bent a hasikájában hatalmas nagy felfordulást csinál, ugyanis nem tudja még feldolgozni a benne lévő anyagokat. Jobb esetben hasmenést kap tőle, rosszabb esetben kórház.

2009. szept. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Dehogyis lesz olyan baja, mint az első írta!!!

Szerintem nagyon sokan nem tudják megvenni, olyan drága.

Nyugodtan próbáld meg. Mi eleve úgy jöttünk haza a kórházból, hogy sima tápszert vettünk, Beba 1-et. Semmi baja nem lett. 3 hónapos volt, amikor átálltunk Milumil 1-re. Szerintem az hasonlít legjobban az anyatejhez. Mármint ízre. Aztán most, hogy 6 hónapos elmúlt már, a DM-eset eszi a kislányom. Nagyon szereti, és semmi baja az égvilágon.

2009. szept. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekünk meg HA-as tápszert nem bírta a simától semmi baja nem lett csak a korának megfelelőt kell adni.

Ha nem bírja első jel a megváltozott széklet PL.: zöldes, nyálkás, bűzös, puffadt poci, esetleg bukósabb is lehet.

2009. szept. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szia!

Mi receptre vettük, a doki írja fel, úgy olcsóbb. Nem tudom a többi árat, lehet hogy nem írtam okosat:)

2009. szept. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A HA-s tápszer még receptre is drága.

Nyugodtan próbáld ki, ha nincs tejallergiás a családban.

2009. szept. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!