Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen teát adhatnék 7 hetes...

Milyen teát adhatnék 7 hetes tápszeres babámnak?

Figyelt kérdés

Azt mondat a dokinéni,hogy itassam mert bekeményedik a széklete a tápszertől.Az édesköménytől nagyon fáj a hasija.A kamillát nem javasoltátok itt.Akkor mit?

A vizet ne írjátok légyszi azt is szokott inni,csak a változatosság kedvéért gondoltam a teára.

Köszi


2009. szept. 20. 11:51
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja,az ánizsteát nem issza meg,már az illatát sem szereti.
2009. szept. 20. 12:02
 2/6 anonim ***** válasza:
Mecsek baby tea, mi a kezdetektől ezt isszuk. 2 hónapos a kisfiam, neki is bántotta a pociját a tápszer.
2009. szept. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Abba nincs édeskömény?
2009. szept. 20. 12:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én a lányomnak 3 hetes kora óta Hipp-es teát adok. ALma-cirtomfüvet szeretik a legjobban. A tápszerre amúgy is kell folyadékot adni, mert szárít és nincs szomjoltó hatása mint az anyatejnek.
2009. szept. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

néztem az instant tea,és azt írta,hogy 4 hónapos kortól.

:(

2009. szept. 20. 13:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Második vagyok, nem tudom megállni hogy ne írjak. Nyugodtan vegyél a babádnak Hipp-es alma-cirtomfű teát, mert nem csak 4 hónapos kortól lehet adni. Akinek van nagyobb gyreke emlékszik, hogy ezeket a teákat már 1 hetes kortól lehetett adni, rá is volt írva a dobozra. De ma már törvényileg szabályozva van hogy rá kell írniuk a 4 hónapos kort, hogy addig az anyuka ne adjon mást mint cicit a babának. De akinek nincs teje annak muszáj teát adni tápszerre mert szomjas rá a baba. Kérdezd meg a védőnőtöket hogy mit ajánl, vagy a gyógyszerészt. De egyébként lehet adni pár hetes kortól.
2009. szept. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!