Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden nap csuklik a babám...

Minden nap csuklik a babám 3-4*. Az baj? 2 hónapos

Figyelt kérdés
2009. szept. 20. 09:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem most 11 hós és még mindig csuklik sokat, mostanában már csak a nevetés hozza elő. Nem baj, mert őket nem zavarja a csuklás általában, ha meg zavarja, az úgyis jelzi. Csinálni nem tudsz semmit, de neki semmi baja ettől. A védőnénivel is beszéltem erről. SOkat csuklanak a picik.
2009. szept. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Az enyém is 2 hónapos, és ő is minden nap csuklik, van hogy egyszer, van hogy többször. Általában szopi vagy böfi után csuklik. A doki azt mondta nem baj, ez természetes. Egyébként nekem már a hasamban is minden nap csuklott. :)
2009. szept. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem 6,5 hónapos a kislányom, de ő is sokat csuklott korabban illetve meg most is szokott es ha egy nap elkezdi, akkor szinte minden etkezes utan... szerintem ilyenkor nem jön ki rendesen a böfi. És ez tenyleg csak minket zavar, Sara siman elalszik csuklas közben.
2009. szept. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, a pici babák még sajnos nagyon sokat csuklanak. De állítólag ez őket nem zavarja. A védőnő szerint egyáltalán nem baj, de nem szabad neki ilyenkor semmit adni, hagyni kell hogy magától elmúljon.
2009. szept. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!