Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért horpad be a Nuk etetőcum...

Miért horpad be a Nuk etetőcumi szíváskor?

Figyelt kérdés

15 hónapos a babám, korának megfelelő Nuk etetőcumit vettem. 1 lyukú, és van rajta egy "levegőztető" lyuk is. Amikor etetem pár korty után ki kell vennem a szájából a cumit, hogy levegőt engedjek bele. Pedig rajta a levegőztető, nem szabadna horpadnia. Így nehezebb a szívás is, és ezer év mire megissza az egy üveg tápszert.

Ti is jártatok már így?

Túl erős a gyerek szívása, rossz a cumi, vagy váltsak 2 lyukúra?


2009. szept. 20. 09:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem 7 hónapos afiam de nekünk is ezt csinálja!Szerintem erősen szív néha ,mert nem mindig csinálja ezt.
2009. szept. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Melyik cumit használjátok? Mert van kétféle. Van egy nagyobb (öblösebb) ami nagyon puha, és van egy kisebb ami jóval keményebb, formásabb. Mi a kicsit használjuk, mert a nagyobbat nem tudta szívni. Szerintem azért, mert annyira puha a szilikon, hogy a szívással összehorpad. Szerintem nem a levegő a probléma.
2009. szept. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nagyot csalódtam benne.Én első perctől az Aventot használom(ez 100 %os).Nemrég kaptunk 1 Nuk kisvakond csőrös cumisüveget.A kupak kb 2 cm-el magasabb és az itatócsőr(szilikon) nem csöppmentes és folyt minden felé az innivaló.Vettem hozzá Nuk cumit,amin a lyuk is kicsi és be is horpadt,így a fiam mindig levegőt nyelt vele.Végül vettem hozzá szilikon csöppmentes itatócsőrt ez végre működik.Egész jó,de az ajándék üvegre kb 1500 ft költöttem,hogy használni is lehessen.De még mindig nem értem miért nagyobb a kupak,mint a cumi és az itatócsőr.Az Aventos legalább tartja a cumi tetejét,hogy ne csöpögjön;)
2009. szept. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én egy kis késsel picit megnagyobbítottam a szelepet,azóta tökéletes.De ezt mindegyik új cuminál meg kell csinálnom.Próbáld ki,nekünk működik,megy a levegő rendesen és nem kell kivenni a szájából.
2009. szept. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!