Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen etetőcumi a legjobb...

Milyen etetőcumi a legjobb egy 3 hetes picinek?

Figyelt kérdés
1-es nuk-os cumit vettem, de azt tapasztalom, hogy nem az igazi? Ki milyet használ?
2011. jún. 24. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Aventből vettem a legkisebbet. De szerintem próbáld inkább szoptatni, vagy valami oka van, hogy cumisüvegből adod neki?Hidd el sokkal egyszerűbb a szoptatás, mint a tápszerezés, persze ez csak az én véleményem. Ha gondolod írj privit és segítek nagyon szívesen. Mi is nagyon nehézkesen kezdtük a szopizást és 6 hétbe telt mire sikerült is teljesen , de nagyon megérte mert végül 15 hónapig tudtam szoptatni. védőnő és 16 hkm
2011. jún. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálunk a MAM vált be Anti-Colic cumisüveggel.Ettől nem fájt a hasa és nem bukott.

Bár a szoptatás tényleg jobb, de az én babám is tápszeres lett 8 hetes korától, így ebből kapta a kaját.

A javaslatom az, hogy próbálj több félét adni és lehetőleg váltogasd, mert az én babám már nem fogad el mást, inkább éhen halna csak ne kelljen másik etetőcumival enni :D

Különben majdnem mindegyik széles szájú cumi jó másik féle széles szájú cumisüvegre.Pl mi avent üveget is meg teszkósat is használunk már, csak a cumi ugyanaz :)

Elsején 6 hós nagylány lesz

2011. jún. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vettem Tommee Tippee-t,Avent-et,sima névtelen cumisüveget,de egyik sem vált be.

Nuk-os etető cumi van,az nagyon bevált.

2011. jún. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Eleinte Aventet használtunk, nagyon nem jött be. Aztán vettem egy MAM üveget, azóta csak azt használjuk. Azóta nem fájt a hasa, nem folyt ki sosem a szájából, könnyen tud enni belőle. Nagyon szeretem. Meg praktikus is, mert a sterilizálásához nem kell külön eszköz.
2011. jún. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az Avent cumitól fuldokolt, valamint nagyon folyt belőle a folyadék.

A MAM vált be nálunk is. Nem olyan hosszú a szívókája, és nem folyik belőle a folyadék, csak ha szívja. A cumisüveget pedig darabjaira lehet szedni, így könnyen tisztítható.

2011. jún. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!