Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor adhatok babátoknak...

Mikor adhatok babátoknak először tejpépet? Tudom, hogy a dobozra 4 hónaptól van írva, de adhatok előbb is?

Figyelt kérdés
2008. jún. 11. 18:31
 1/5 A kérdező kommentje:

Az adhatok az adtatok, akar lenni csak átírták.

Tehát van aki 4 hónapnál elöbb adott?

2008. jún. 11. 21:21
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Miért szeretnél tejpéept adni a 4 hónál fiatalbb babádnak? Nem szoptatsz? Nem kap pótlásnak tápszert? Én nem adnék, inkábbiratnék tápszert. Ha tápszeres akkor is csak betöltött 4 hótól adnék gyümölcsöt zöldséget aztán szép sorjában a többit.
2008. jún. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem se adjál. Ha tápszeres, akkor 4 hónaposan kezd el a gyümölcsöt, főzeléket stb..., ha szoptatsz, akkor ha lehet fél évig csak szopjon a baba.

A bébiétel gyártók a lehető leghamarabbi időpontot írják a dobozra, hogy hamarabb elkezd a hozzátáplálást, üzleti érdekből persze, úgyhogy 4 hónapnál előbb semmi esetre se adjál. Csak akkor, ha a gyerekorvos kimondottan ezt tanácsolja.

2008. jún. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha szopizik a baba, de úgy érzed, nem elég neki (Ezt te tudod a legjobban, hiszen te vagy vele) akkor beszéléj az orvossal vagy a védőnővel, hogy mit adj neki. Szerintem negy baja nme lesz tőle, ha kicsit korábban vezeted be, és óvatosan. De azért ne egy éppen három hónaposnak add! Meg talán jobb az általad készített étel, ha van időd.
2008. jún. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tartsd be az időpontokat.Ráérsz még vele,eleget ehet még ilyeneket.
2008. jún. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!